Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apa szokott boldog valentin...

Az apa szokott boldog valentin napot kívánni a lányának?

Figyelt kérdés
Apám ma odajön hogy "boldog valentin napot" arcon puszilt s azt mondja vesz majd nekem szív alakú csokit :)))) azt hiszem ő nem tudja hogy miről szól ez a nap, nőknapján szokott még ilyent..

2022. febr. 14. 07:12
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
41%
Én kiugranék az ablakon, mert utálom az egész hájpot, ami e körül van :D
2022. febr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
63%
Nos, én nőként is veszek mindig valamit a lányomnak... Mindenki maga dönti el, miről szól neki ez a nap.
2022. febr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából nem szokás, de msot na, csak kedves akart lenni.
2022. febr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
95%
25 éves nő vagyok. Míg otthon laktam a szüleimmel és a húgommal, apukánk minden évben vett nekünk hármónknak Valentin napra egy mini tortát a közeli cukrászdából. Tudjátok, azt a fajtát, ami olyan méretű, hogy ha 4-be vágod, pont jut mindenkinek egy nagyobb szelet. Szerintem ez kedves gesztus. 😊
2022. febr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim válasza:
91%
Nekem szokott az apám boldog valentin napot kívánni
2022. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan nálunk csak a szerelmesek vesznek egymásnak, viszont ez nem minden országban van így.

Van ahol annak is adsz aki tetszik (reméljük ebben az esetben nem erről van szó 😃), van ahol annak is adsz akit kedvelsz, barátoknak. Pont tegnap olvastam, hogy van olyan ország ahol ilyenkor csak a lányok adnak a fiúk pedig egy hónappal később viszonozzák.

2022. febr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
13%
2# ez hülyeség, a szerelemről szól ez a nap, nem szabadon választható h kinek miről szól.
2022. febr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
80%

7!


Mert? Tán törvény van ra? Kötelező a ferjemet megajándekozni, de a lányomnak nem adható semmit? Azta....Na és letöltendőt kapok érte, vagy rögtön agyonlőnek?

De, majd én eldontom, nekem miről szól, ahogy az összes többi ünnepről is eldontom.

2022. febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
80%
8asal értek eggyet.Énis vettem a kislányomnak és a paromnak is,nem értem miezzel a gond?Hadd döntse el mindenki hogy mit és hogy ünnepel...Ne hogy ma ebbe is elakadjatok istenem...
2022. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
15%

8 nem normális, ha szerelmes vagy a gyerekedbe. Értem h nincs párod, vagy a férjedbe már nem tudsz, de nem a gyereken kéne kiélni ezt.

BEteg dolognak látom, ennyi. Döntsd el persze, a te dolgod. Itt meg beszélgetünk, gondolom akkor megengeded te is nekem azt, h más véleményem legyen?

2022. febr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!