Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Srácok, ti mit tennétek, ha...

Srácok, ti mit tennétek, ha megtudnátok hogy Valentin napkor sír az édesanyátok a részeges apátok miatt?

Figyelt kérdés
Vagy bezárja a lakásba? Tűrnétek?
2014. febr. 14. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Légy Anyuddal kedves, és ha ez állandó akkor nincs más, minthogy ott kell hagyni az ilyen embert. Ne szenvedjen ha nem muszáj!
2014. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ugynazt amit, akkor ha nincs Valentin nap


támogatnám abban, hogy elváljanak

de előbb megpróbálnám megbeszélni az édesapámmal, hogy van-e esély a változásra

ha alkoholista, és ő nem akar változtatni, akkor nincs

2014. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak Valentín napkor történne ez meg, akkor egész elviselhető lenne az élet.
2014. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csak Valentin napkor. Én nagyon szeretem édesanyám, ezért zavar. És sok mindenben is segít, mivel egyedül élek. Viszont apám bármikor elkezd ordítozni, ha úgy tartja kedve. Ma lett volna édesanyámnak egy nagyon jó üzleti lehetõség is, de lecsúszott róla, mert apám kikapcsolta a mobilját. Mindenbe beleszól, szabadulni meg nem lehet tõle, ahova megy anyám oda követi.
2014. febr. 14. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És sok mindenben is segít, mivel egyedül élek.


itt a megoldás, anyud költözzön hozzád, amíg nincs más lehetőség, legalább apádtól szabadul.

2014. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudna, mert akkor apám idejönne, és tönkretenné az életem. Volt már rá példa, mikor itt volt anyám, rugdosta az ajtót, utána meg jól agyonvertem. Sajnos csak így lehet tõle szabadulni.
2014. febr. 14. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor messzebbre kell költözni, és apukának nem megadni a címet. Nálunk anyu alkoholista, összes hívás töle letiltva és 25 km távolság elég arra, hogy rájöjjön egyetlen lánya nem kíváncsi többé rá -kapott elég esélyt, apukámat maximáslisan támogatnam abban, hogy rakja ki, akár az utcára is, mást egy ilyen nö nem érdemel...
2014. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

( apám)"rugdosta az ajtót, utána meg jól agyonvertem. "

Te sem lehetsz egy nebáncsvirág... De hát az apukád kinek a telefonját kapcsolta ki, hogy ezért anyukád nem kapott állást?

2014. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!