Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet elköltözni a...

Hogyan lehet elköltözni a szülőktől?

Figyelt kérdés

Egy panellakás ára Budapesten 35 millió Ft. Egy nagyobb tégla lakás vagy kertes ház 60 milliótól kezdődik. Hogyha valakinek jelen esetben nekem nincs barátnőm mondván mert a lányoknak már olyan fiu kell akinek van saját lakása mondjuk. A lényeg az hogy ki hogyan tud venni a mai világban lakást hitel nélkül a 0-ról egyedül és szülői támogatás nélkül? Mert szerintem senki. Engem nem támogatnak a szüleim, nincs tőkém, nem keresek átlagon felül, nincs kapcsolatom, és nem tudok elköltözni a szülőktől lassan 30 évesen mert méreg drágák a lakások. Hogyan lehet ezt megoldani?

Nyilván albérlet sem megoldás mert 1 szobás albérletért a pofátlan tulajok elkérnek 150-160 ezer forintot is. Számitásaim szerint ha nem költök a fizumból és még egy 15 évet a szülőknél lakok akkor 45 éves koromra elérem azt hogy tudjak venni egy átlagos téglalakást hitel nélkül is akár. De mivel panelban élek én is a 32 éves nővérem meg a szüleink egy 55 nm panelban igy ez 4 felnőttnek nagyon szűk. A nővérem nem költözik el mert nincs pénze, én nem tudok mert nekem sincs pénzem, a szüleinknek meg nincsen megtakaritása.

29/F


2022. febr. 20. 14:55
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerű. Külföldi munka, munkásszálló. Társas albérlet akár a tesóval. A nővéred felszed egy gazdag palit, vagy te felszedsz egy gazdag nőt.
2022. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
79%

Már százszor kiírtad, mire nem kaptál eddig választ?

Külföld, vidék, kamionozás, munkahelyváltás, autó eladása, kevesebb lóvé konditeremre, bulizásra stb.

2022. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
89%
Nem tervezed kérdező hogy budapesten keresel albit másokkal?
2022. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
39%
18 évesen költöztem el otthonról, munkásszállóra.Nekem és sok ismerősömnek is lett lakása/háza a húszas éveiben. Tenni kell érte és nem az interneten visítozni.
2022. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
81%
Fel kell venni hitelt, addig meg albérlet
2022. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
90%
En annak idején haverokkal költöztem közös albérletbe. Sőt először 6an voltunk egy 3 szobas lakasban. Dolgoztam közben. Utána kellet béreltünk egy 2 szobásat. Utána egyedül béreltem. Közben gyűjtottem az önzészre és hitelre vettem lakást. De ez soha nem gátolt a csajozásban....
2022. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
88%

Szoba bérlés.


Ismerek három diplomás csajszit, korodbéliek, hárman bérelnek egy lakást.

2022. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
75%

Társ bérlet.

Amikor haverral együtt bérelet valamit.

2022. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
88%
Kedves válaszolók, értem, hogy segíteni akartok, de ez nem válasz. Aki nem bulizik, nem költ feleslegesen, és pár százezret keres, az mit csináljon? Nekik már nem jár? Nagyon igazságtalan, hogy így megugrottak a lakásárak. A CSOK a családosoknak jár. Aki családot akar alapítani, annak semmi nem jár? Nyilván az albérlet elmegy, fizetésem jelentős részét erre költsem, ez normális? Így sem keresek rosszul, így is félretettem már sokat, és tudnék venni lakást, ha a lakásárak nem uganak meg egnnyire. Ez nagyon igazságtalan és irreális. Egyedülálló már nem tudhat különköltözni a szülőktől, pedig ez lenne az élet rendje. A CSOK-osoknak a fülükön jön ki a pénz, annyira nincs is szükségük, mások meg így jártak, ez így nagyon béna. Még ha milliókat keresnék, akkor is sok évig tartana egy lakást összehozni. Nekem olyan végzettségem van, hogy itthon többet tudok keresni, mint ha kimennék külföldre. Szóval gáz. Megértem a kérdezőt.
2022. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
35%

"Nekik már nem jár?"


Na igen, itt van a világnak a nagy félre értése, mikor emberek azt hiszik hogy nekik minden csak úgy "jár". Vagy legalább is "járnia kéne". Aztán orrba nyomja őket a valóság hogy mégsem.


Amit magadnak kiharcolsz az "jár". Semmi több.

2022. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!