Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzi anyám feljogosítva...

Miért érzi anyám feljogosítva magát, hogy beleszóljon az életembe?

Figyelt kérdés
Felnőtt ember vagyok, nekem is van már egy gyerekem. Külön élünk, még csak nem is egy városban. A férjem olyan, amilyen, sosem állt mellettem igazán. Egy éve hagytam el, mert nem bírtam tovább. Azóta a fiammal élünk együtt. 4 hónapja megismertem valakit egy tarskeresőn. Kedves, aranyos, a kedvem keresi mindenben. Most egy műtét előtt állok. Ő elkísért orvoshoz, mert úgy gondolta, hogy ez így helyes. A férjem még akkor sem kísért el, mikor a közös gyerekkel voltam terhes, akkor sem, mikor másik műtét után vissza kellett j menni kontrollra. Nekem jól esett ez, hogy elkísért és természetesen be fog vinni a kórházba, s majd értem is jön és haza hoz. Erre anyám benyögi, jól egymásba gabalyodtatok, pedig tarskeresőn ismerkedtetek meg, meg hát messze is lakik. Van köztünk 40 km. Leállítottam anyámat, meg nem is igazán mondok a páromról semmit, mert mindenbe beleköt. A munkájába, a lakhelyébe. De hogy ez is baj, hogy elkísér, ezt már nem is értem. De valószínű az a baja, hogy ő kitalálta, hogy majd apám elvisz, aki nem vezet jól, akit ezerszer össze törnek Pesten és aki sötétben nem tud vezetni. És este lenne, mire haza érnének.
2022. febr. 26. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Remélem csak félt téged.

Cuki történet, jobbulást és sok boldogságot

2022. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%

Valószínűleg azért, mert „bebizonyítottad”, hogy életképtelen vagy, még párt sem tudtál normálisan választani.


Ha ilyen marad anyukád, akkor le kell építeni a kapcsolatot, máskülönben lelkileg meg fog nyomorítani.

2022. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért vagyok életképtelen? Egyedül nevelem a gyerekem, eltartom magunkat. Van egy viszonylag jó állásom, elég jó fizetésem.
2022. febr. 26. 14:44
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Hát, ezt tőle kérdezd meg.


De abból ítélve, hogy még a válaszom mondanivalóját sem sikerült megértened, lehet, hogy anyukádnak mégis igaza van...

2022. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Mindenképp szakítsd meg vele a kapcsolatot, tiltsd le mindenhonnan. Mondd meg neki, hogy eddig és ne tovább. Ha nem ért a szép szóból, akkor rázd meg picit a vállát, hogy észhez térjen.
2022. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagy műtétem lesz. És azon aggódik, a gyerek hogyan teszi túl magát rajta. Az senkit nem érdekel, senki nem érti meg, hogy min megyek keresztül. Hogy lelkileg mennyire megvisel az egész. Hogy egy éven belül másodszor fekszek kés alá. És még most is nekem kell erősnek mutatni magam, hogy mások ne érezzék szarul magukat.
2022. febr. 26. 14:56
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Hát mondjuk engem foglalkoztatna anyaként, hogy a gyerekem hogy éli meg, hogy mutenek, valami komyol miatt és napokig nem leszek mellette....
2022. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Engem is érdekel, sokat beszéltünk már róla a fiammal. Csak azt nem kérdezi meg senki, én hogy vagyok. Én miért nem lehetek ez egyszer fontos?
2022. febr. 26. 15:01
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát a párod csak megkerdezi, nem? Anyad lehet ki van miatta rendesen és igy próbálja elterelni a figyelmét
2022. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azokkal törődj, akik foglalkoznak Veled.


A többieket rokoni kapcsolattól függetlenül ignoráld.

2022. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!