Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SOS!!! 17 vagyok októberben...

Norbikaroxika kérdése:

SOS!!! 17 vagyok októberben 18 leszek neveloszuloknel vagyunk 2 het mulva tárgyalás haza e mehetunk mindenki jo véleményt adott le rólunk kesz a szoba és egyutt mukodoek vagyunk! Szerintetek haza engednek minket?

Figyelt kérdés
október elejen 18 vagyok addig kell itt lennünk hogy ha nem ugy döntenek hogy mennyünk haza!!ezt figyelembe veszi a gyamugy? Mert a nevelő azt mondta h nem fognak itt tartani feleslegesen mert vannak akik rosszabb helyzetbe vannak mint én és nincs hely ha én haza megyek még aznap hoznak 3 masik gyereket
2022. febr. 27. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Ha jól értem te inkàbb maradni szeretnél ahol vagy?

A nevelőnek esetleg jelezheted ezt de az a baj hogy nem hinném hogy figyelembe lesz véve.

Igazàból nem tudsz semmit se tenni

2022. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

1-es, mi a lótúróból szűrted azt le, hogy a kérdező maradni akar? Nulla utalás történt ilyesmire.

Szerintem hazaengednek, ha a feltételek megfelelők, mert kell a helyetek másnak. Milyen dolog nevelőszülőknél élni?

2022. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Ki tudja?
2022. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Biztos hazaengednek, ha minden rendben van, és úgy tűnik, igen.
2022. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

A volt anyosom neveloszulo volt, egy veled egyidos lanyt plusz a kisfiat fogadta be. A lany ugy dontott hazamegy ott hagyta a kisfiat.

Mivel kb 1 honapon belul toltotte a 18at nem veszodtek azzal h rendorsegi ugyet csinaljanak belole.

En legalabbis ennyit tudok roluk. De ez kb 4-5 eve volt.

2022. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ti mit szeretnétek pontosan?
2022. febr. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
84%
Igen, hazaengednek benneteket.
2022. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem engednek haza.
2022. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!