Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az exem kivonja magát a...

Az exem kivonja magát a gyerekek körüli teendőkből, de a birósági tárgyalásig meg ragaszkodik a félidőhöz. Hogy lehet rá hatni hogy többet legyen a gyerekeivel?

Figyelt kérdés
Soha nem tiltottam a gyerekekeket, sőt, már lassan "könyörögnöm kell, hogy heti 1 délután legyen velük. Neki mindig progra.ja van, csak a családi összejöveteleken fontos neki, hogy vigye a gyerekeket ( anyjához és a féltesókhoz). Ha ilyenkor épp van különóra v nekünk vmi, akkor kiveri a balhét hogy mi az hogy nem mennek. A nyári 6 hétből eddig 3 napot töltött velük, de a gond az, hogy a gyerekek emiatt hogy sosem ér rá, nem is szívesen mennek meg mindent sajnál is tőlük. Nekem is jól jönne 1-2 nap nyugalom, ráadásul a beadványaiban ragaszkodik a fele nyárhoz ??!! Nem is értem. Már az se izgatja, hogy a párommal vannak a gyerekek mig én dolgozom.
2017. júl. 21. 16:44
 1/5 szántóvető ***** válasza:
100%
sehogy mivel nem érdeklik a gyerekei.az fontos hogy a nagyszülőkhöz elvigye és ott mutogassa őket mint valami drága műtárgyat ill eldicsekedjen velük és ezzel le is tudja az egészet."jól jönne 1-2 nap nyugalom"-azt elhiszem,de az exedre sosasem fogsz tudni számítani.ez van,ezt dobta a gép.
2017. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
7%
Hát kit érdekelne férfiként a te kis gondjaid/gyerekeim gondjai ha igazából nem is az enyémek és te már mással vagy?? Most őszintén ne nevetesd már magad 😀 Teljesen igaza van miért nem a párod a neveli őket Hm?? Szerintem röhejes vagy es undorító, ha le akarod verni rajta a port meg a saját hibaid miatt is. Amit választottál azt már csináld végig mert nincs az a hülye aki helyetted majd megcsinálja...igazából semmi köze nincs a te eletedhez nem? Ja ilyenkor már van amikor kell 1-2nap nyugalom...szánalmas
2017. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdezőnek új párja van, aki a gyerekekkel van, amíg dolgozik, a gyerekek apja viszont a volt férj.


Nem hatnék rá. Ha nem akarja, ne vigye. Elhiszem ,hogy neked is jó lenne pár nap pihi, de ez sok anyukának nem adatik meg.

Aztán ne csodálkozzon a kedves apuka, hogy a gyerekei nem szívesen vannak vele.

2017. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-eskének üzenem, hogy az ex lépett ki :-) Fehéren feketén ott van, hogy fél évvel mielőtt mi szétmentünk, titokban házasságot kötött, ma is még házas ember, mi nem voltunk azok...na valami új esetleg?
2017. júl. 21. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, Kérdező, sajnálom! Egyébként szerintem teljesen egyértelmű volt, hogy a volt párodé a gyerekek.


Az én szüleim elváltak, apám hasonló volt, vagy talán rosszabb, mert ő meg soha nem akart elvinni sehova, pedig két utcányira lakott tőlünk. Nem tudsz vele mit kezdeni. Mindenesetre a különórákat nem mondanám le vagy szakítanám meg miatta, előre megbeszélt időpontban elviheti a gyerekeket, ha nem sikerül neki, akkor meg ne neki álljon feljebb.

2017. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!