Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban annyira rosszat...

Valóban annyira rosszat mondtam, és apám jogosan kiabált velem?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit indulatosabban szólt apám, hogy ne menjek mindenhová autóval mert már havi egy teletank nem elég és drága a benzin. Na most én heti kb 30-40km-t használom az autót, a többit mind a szüleim, dolgozni is gyalog járok.

Csak annyit válaszoltam szépen, hogy ő sokkal többet használja és ha spórolni szeretne, akkor járhatna ő is bringával dolgozni. Erre hirtelen nagyon felháborodott, már-már üvöltve azt vágta a fejemhez, hogy ne pofázzak bele a dolgába és ha kocsikázni akarok, akkor legalább tankoljak is vagy vegyek saját autót.


20évesen sajnos nem keresek annyit, hogy autót vehessek de eddig is tankoltam volna, csak soha nem mondta, most meg hirtelen ingyenélőnek állít be.



2022. márc. 3. 22:24
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
97%
Szóval csajozásra használod apád kocsiját, és még te arcoskodsz? Senki nem mondta, hogy minden alkalommal tankold tele, de beszállhatnál mondjuk minden ötödik tankolásnál, vagy ha éppen csurran benne a benzin (amikor nálad van), akkor told tele.
2022. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Hogy szemléltessem kicsit: Alig 150ezret keresek, apám pedig 340-380ezret, nyáron néha 400 fölött is. A családi rezsi 25%-át mindig én állom, ami télen elég megterhelő és ígyis alig marad pénzem. Az a heti 30kilométer amit elautózok jelentéktelen többletkiadás apám jövedelméhez képest, és ha már ennyire spórolni szeretne, akkor bőven akadna más ahonnan le lehetne faragni a kiadásokat.
2022. márc. 4. 12:47
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom akkor minek írtad ki a kérdést, ha ennyire nem fogadod el más véleményét sem. Gondolom önmegerősítő szándékkal írtad, hogy majd biztos a te pártodat fogjuk. Viszont nem neked vna igazad.
2022. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, ez nem igy mukodik! Azert a 25%ert, te elheted otthon vigan a mindennapjaid. Es meg igy is kevesebb a kiadasod mint egy alberletbe! Apukad kereshetne milliot is havonta, akkor se lenne koteles fizetni a te fuvarjaid! Persze ha akarna megtehetne, es eddig ugye szó nelkul meg is tette. De ha egy rendes apukarol van szo, aki vegig gurizte erted/ertetek az elete egyik reszet, ugyan engedtessek mar meg h arra koltse az egyébként atlagos fizujat amire akarja!!! Gondolkozzal ezen szépen el. Es ha kevesled a fizud dolgozz tobbet, tanulj tovabb, hogy tobb penzed legyen, stb stb. Mindenre van realis megoldas
2022. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként ne tanadasnak vedd a velemenyeket, hanem epito kritikanak. 20 evesen tudom, hogy maskepp fogjuk fel a vilagot, de hidd el, sokszor fogsz meg tevedni, es jo esellyel szepen belatod es tanulsz belole!


Utsolso voltam

2022. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
76%
140et keresek, valaki vállalná a benzinpénzem? Ti nyilván jobban megtehetitek, köszike!
2022. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
86%
így nem állunk hozzá a dolgokhoz hogy ő többet keres akkor fizessen ő mindent, ez ilyen aranyásó ingyenelő szlogen kb. Ha nem keresel eleget, tanulj vagy keress szerezz jobb munkát. Még így is h keveset keresel se tudod megbecsülni a munkát meg a pénzt kb. Ne turkálj apád pénzügyeiben és ne hárítsd a dolgokat, nem vagy már gyerek használod fizess vagy vegyél magadnak és akkor annyi mész vele amennyire futja belőle. Legyél tekintettel a szüleidre is nekik is munkaból van a pénzük nekik is vannak kültségeik több is mint neked, nem is gondolnád.
2022. márc. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Nagy közös tapasztalatanyag támasztja alá, hogy valószínűleg akkor viszed el egy szó nélkül a verdát, amikor neki is piszkosul kéne, csak egyenes beszéd helyett nyilván játszmáznia kell, neked meg bele kell menni ebbe perfekt ellenkezéssel, hogy ott legyen a cirkusz.
2022. márc. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
75%

"családi rezsi 25%-át mindig én állom, ami télen elég megterhelő "


Edes kis bogaram, mindjart megsajnallak.

Meg szep, hogy a rezsi radeso reszet te pengeted ki.

A pofazasrol pedig csak annyit, hogy te voltal a szemtelen.

2022. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!