Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért reagálnak így a szüleim?

Miért reagálnak így a szüleim?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Barátom lett (az osztálytársam a srác) jól tanulok, egy erős gimnáziumba járok. Teljesen kiakadtak amikor megtudták hogy barátom van. Amikor a bátyám hozott haza egy lányt akkor boldogok voltak. Mi lehet az oka?

2022. márc. 5. 12:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Túlreagálják szerintem.
2022. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Az igaz, hogy nincs 100%-os védekezés, de az a fiúknak sincs. És a fiúnak még az abortusz sem opció, ha azt a lány nem akarja. 18 évig gyerektartást fizetni se kis dolog. Ezért is nem értem, hogy a fiúkat miért nem szokták a szülők olyan szigorúan fogni ami a szexet illeti. A fiús szülők arra számítanak, hogy a lányt majd a szülei úgyis abortuszra viszik. A kedvencem amikor a fiú szülei mennek a lányhoz, hogy vetesse már el, ő meg nem akarja (volt már ilyen kérdés). Hát a saját fiút kellett volna szigorúbban fogni, és akkor nem lenne most gond.
2022. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szexről amúgy szó sincs köztünk. Na meg végre boldog vagyok, de erre folyton kapom a szurkálódásokat..
2022. márc. 6. 06:17
 14/17 anonim ***** válasza:
96%
Édes, kedves, picike 6-os lecicázni valakit igencsak lenéző és csakis téged minősít - és most nagyon finoman fogalmaztam...
2022. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Téged felpontoztalak mert nagyon igazad van. Viszont tényleg vagyok annyira érett már hogy tudjak vigyázni magamra. Emiatt is volt kicsit kompromittáló az a válasz
2022. márc. 6. 15:07
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

14eskeegyem azt az okos fejecskéd, miért egy 16 éves érett felnőtt? Dolgozik? Külön él? vagy a szülei tartják el? Vagy csak rákívánt a kolbászra és onnantól ő bizony érett nő?


Amúgy meg olvasgass sok pici lány itt sír hogy terhes és nem mer szólni a szüleinek

2022. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Oké azért szeretném tisztázni hogy attól hogy barátom van, nem feküdtem le vele. Ettől még messze vagyunk. Szóval nem tudom hogy most miért kaptuk meg egyaránt a 14. Válaszolóval ezt a stílust.

Egyébként suli után és téli szünetben, majd tavasziban és nyáron dolgozom. Csak hogy bebizonyítsam hogy nincs igazad. Ja és emellett nem egy rossz suliba járok, hanem egy emelt biosz kémia dzakos gimnáziumba

2022. márc. 6. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!