Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 33 évesen még mindig vágyom a...

33 évesen még mindig vágyom a szüleim szeretetére, valaha elmúlik ez?

Figyelt kérdés
Mindig is úgy éreztem elhanyagolnak, nem vagyok olyan fontos nekik. Illetve ők állítják, hogy fontos vagyok, csak valahogy sosem jött le, meg mindig az volt a vége, hogy reménykedtem és csalódtam, bonyolult részletekbe nem szeretnék menni. Azt hittem felnőtt fejjel az ember már nem vágyik ilyesmire, mégsem tudtam soha feladni, ami egyre elérhetetlenebb. Sajnos úgy érzem, romlik a velük való kapcsolatom, és bármit tennék ellene, csak rosszabb lesz, kicsúszik a kezeim közül. Néha úgy érzem él még bennem egy kislány, akinek összeszorul a szíve a szülei után. De a nagyszüleimmel még rosszabb a helyzet. Iszonyúan irígylem azokat az embereket, akik szeretetben nőttek fel, és felnőttként normális egészséges lelkületű emberekké váltak, én pedig folyamatosan küzdök a démonaimmal, mindenféle lelki problémával. Hogy tudnék nem vágyni a szüleimre?

2022. márc. 5. 17:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
74%
20 full irreleváns
2022. márc. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!