Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg fognak vele békélni valaha?

Meg fognak vele békélni valaha?

Figyelt kérdés

Amióta együtt vagyok barátommal, azt hallgatom a családomtól, hogy nem tartják normálisnak, hogy ennyi tetoválása meg piercingje van. Nem értik, hogy miért pont ilyen emberrel vagyok együtt, ennél normálisabb kinézetűt is találhatok stb.


(Én 20 vagyok, ő pedig 24)


2021. szept. 3. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
nem. ok mar oregek, egy idosebb korosztalyu embert sokkal nehezebben lehet megvaltoztatni a velemenyerol. ne fogadd el, viszont probald meg elviselni
2021. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem de neked kell szeretni nem nekik.
2021. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

érdekes, pedig manapság szinte majdnem mindenkin látni különféle tetkókat.

Sok lányon, felnőtt nőn is annyi félét látok egész karostól kezdve virág karkötőkig hogy már nem is ritka.

mára tökre elfogadott, ők még biztos az ő korukban ragadtak ahol nem volt ennyire elterjedt. A tetkó nem rontja el az ember személyiségét...piercing sem. Külső alapján ítélnek ami rossz eleve.

2021. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
3.csak gondolod, hogy annyira elfogadott... Nekem két karom tele van tetoválva plusz orr pc, férjem szintén. Az "undorító, igénytelen, proli, bűnöző" jelzőket már megszoktuk főleg az idősebb korosztálytól, de amikor megtudják, hogy 2 gyerekünk is van akkor látom a szemükön, hogy egyből rohannának a gyámügyre, hogy "ezek a tetovált állatok, bűnözőt nevelnek a gyerekekből és biztos csak rosszat látnak tőlük". Sok még az ilyen sajnos.
2021. szept. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor egy tetovált ember különb mit ezek az oregek.. kritizald azt egy emberben ahogy viselkedik, ne azt ahogy kinéz..
2021. szept. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem, de nem is kell szeretniük egymást.
2021. szept. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen csak azoknak volt tetkója, akik börtönbe voltak valamiért. Akin látott az ember tetkót, az 99°%-ra biztos volt, hogy bűnöző. Szerintem innen eredhet, hogy sok idős még mindig tart az ilyen emberektől.
2021. szept. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7. Igen, van benne igazság, csak az a baj, hogy nem csak idősek ilyenek.
2021. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint a hippi korszak. Akinek hosszú volt a haja annak idején, az tuti, hogy hippi, nem dolgozó lumpen alak. Pedig majdnem minden fiatal férfi, de a korosabbak közül is hosszú hajat viseltek, csak azért is. Meg ez volt a divat. Előítéletesség.
2021. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A hosszú hajjal most sincs másképp, akinek hosszú a haja az vagy igénytelen rocker vagy bzi az ilyen emberek szerint.
2021. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!