Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 50-60 közöttiek! Milyen érzés...

50-60 közöttiek! Milyen érzés a szülőket gondozni, házat ellátni, miközben a gyereketek Pesten vagy külföldön él?

Figyelt kérdés

Ezek a gyerekek nem önzőek? Mennyire bírjátok az iramot.

24 éves diplomás vagyok és kaptam Pesten egy jó állást. Egész életemben otthon éltem, az apámnak volt egyszer egy szívrohama az anyám cukorbeteg. Érdemes nekem másik városban gondolkodni?


2022. márc. 12. 09:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Pompás érzés.
2022. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Csak azt látom, hogy a mai otvenesek/hatvanasak akar 100 kmre is jarnak dolgozni
2022. márc. 12. 11:07
 13/18 A kérdező kommentje:
A szüleikhez
2022. márc. 12. 11:07
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

250 km-re lakom a szuleimtol, en is jarok haza amiatt neha, ha valamiben segiteni kell, de nem minden hetvegen, hanem csak neha, ha tenyleg valami olyan van.

Minden egyes hetveget nem tudnek bevallalni, ha mar olyan szintu segitseg kell, hogy a fuvet nem birjak lenyirni, akkor inkabb fizetek nekik egy embert erre. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Na meg persze az anyagiakpn is mulik, nyilvan.

2022. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Füvet vágni?

Ha nem bírja,erre találták ki a panelt.

Ha pedig megteheti,fizessen kertészt.


Az a baj az ilyen emberekkel,hogy nem tettek félre sosem,felélték a fizetésüket,a nyugdíjuk is kevés.


De minek vállal gyereket az olyan ember,aki nem bír megélni?

Inkább tegye félre öreg korára.amit gyerekre költene,,egyből jutna ápolóra,nyugdíjas otthonra!

A gyerek,unoka nem házirabszolga!

2022. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor gyereket vállasz, nem jövőbeli cselédeket szerzel. A gyereknek nem kell körbeugrálnia a szüleit 'hálából' a felnevelésért. 1) mert a gyerek sosem kéri hogy megszülessen, a szülő önként vállalja hogy belekényszerítsen valakit az életbe. 2) még szép hogy gondoskodnak róla és nevelik, ha nem tennék akkor az állambácsi megbünteti rendesen őket. Ha valamit felvállaltál, vállad érte a felelősséget, te vállalod a gyereket, nem ő téged. Minden felnőtt gondoskodjon a saját életéről, ne élősködjön a másén. A gyerek is az anyagiakkal tud a legtöbbet segíteni a rokonokon persze csak ha akar. Miért jobb az mikor a gyerek otthagyja a munkáját hogy a szüleit pesztrálja, aztán élhetnek hárman a nyomorban, minthogy beszállna anyagilag abba hogy fizet valakinek aki ért is a gondozásukhoz?
2022. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal akkor mikor alapozza meg az életét?
2022. márc. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a gyerekek nem önzőek? - nem, nem vagyunk önzőek, de a hozzád hasonlókat legszívesebben a Holdig küldeném.


Már megbocsáss, de miért, HOGYAN kéne nekem a 90 kilós apámat gondoznom? Ja, akkor ne dolgozzak, folyamodjak ápolási segélyhez (45 ezer Ft talán), és 0-24-ben legyek mellette.

Hogyan mozgatom, ha agresszív lesz, hagyjam megverni magam, vagy mi?


Gondolkodjál már, mielőtt hülyeségeket írsz, és ítélkezel.

2022. márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!