Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bi lány vagyok és nem rég...

Bi lány vagyok és nem rég mondtam el a szüleimnek és hát látszólag jól reagáltak de ha szóba jön a téma, azt mondják hogy ez rossz és hogy miért ne legyek bi, de azt szeretném hogy jobban megismerkedjenek evvel a témával, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 18:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Hova ismerkedjenek vele jobban? Tudják mit jelent... ezen kívül mit akarsz?
2022. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem szabad erőltetni! Örülj, hogy elfogadtak, és csak akkor hozd elő, ha be akarsz mutatni nekik egy lányt.
2022. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz. Köszönöm a segítséged.
2022. márc. 14. 18:35
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Mit akarsz ezen megismertetni? Komolyan örülj neki, hogy így fogadták aztán ennyi, nem kell nekik még jobban a témakört feszegetni, ha egyszer amúgy nem örülnek neki hanem csak elfogadták.
2022. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Az én lányom leszbikus.

Elmondta. Elsőre ki voltam akadva, de elfogadtam.

Ha a szüleid elfogdták, de forszírozzák, hogy ez így meg úgy nem jó, ne támadd le őket. Idő kell nekik míg teljesen elfogják fogadni.

2022. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%

"ez rossz és hogy miért ne legyek bi"


Van valami jó dolog, amit ők nem szeretnek? Pl. sportolás, egészséges ételek stb. vagy akár a munkájuk, ha pl. szoktak rá panaszkodni. Mondd meg nekik, hogy ezeket rossz dolog nem szeretni és hogy mindenképp szeretniük kell őket! Kérd meg őket, hogy döntsenek úgy, hogy szeretni fogják ezeket a dolgokat! Nem csak szükségből megtenni, hanem SZERETNI. Érvelj azzal, hogy ha az, hogy kit és mit szeretünk, döntés kérdése, akkor ez nyilván simán menni fog nekik :)

2022. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen normális reakció.
2022. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

Majd kinövöd, vagy rosszabb esetben maradandó agyi károsodást szereztél!

('csakazértis 'meleg' leszek') xD

2022. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
gondolom kitüntetésre vársz , vagy azt hogy hősként tiszteljenek . lets go lmbtq
2022. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha elfogadják, nem értem mit akarod hogy "megismerkedjenek a témával" . Pont elég ha elfogadják hogy barátnőd is lehet. Nem igazán értem mit akarsz még, mit cseszegeted őket.
2022. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!