Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig lehet elmenni valaki...

Meddig lehet elmenni valaki "zaklatásával"? Igyekszem anyámat védeni apám kitartottjától(Nem váltak el, apám tagadja a nőt én meg függök tőle anyagilag 17/l)

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 01:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
A nőt akarom eltávolitani. Szüleim együtt élnek (még), en meg velük.
2022. márc. 21. 01:19
 2/63 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos erre csak azt lehet mondani, hogy semmi közöd hozzá, hogy apád kivel kúr félre, az csak az ő dolga. Ha anyukád nem tesz semmit, csak tűri, akkor ha fejre állsz, akkor sem fog történni semmi.

De hogy érted azt, hogy anyukádat kell védeni a másik nőtől?

2022. márc. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
Anyám is függ anyagilag apától, nem tudja fogni magát és elmenni. Tudja ez van, de apám tagadja. De sokan ismerik őket. Én nem akarom anyámat alázza ezzel. 20 éve együtt vannak de nem házasok.
2022. márc. 21. 01:30
 4/63 A kérdező kommentje:
Már azon gondolkodom kiszúrom a nő kocsi kerekét meg ilyenek.
2022. márc. 21. 01:31
 5/63 anonim ***** válasza:
66%

Talán, ha anyukád is normálisan dolgozna és nem apukáddal tartatná el magát, akkor apukád se csalná ilyen lazán, mert tudja, hogy simán véget érne ez az élettársi kapcsolata.

Anyukád meg inkább elviseli, hogy csalják, de véletlenül se keresne olyan állást, hogy el tudja tartani magát, mint minden normális felnőtt ember. Valahogy nem tudom anyukádat sem sajnálni.

2022. márc. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

Anyám már nyugdíjas, szocmunkás volt és ennyi pénze van, hogy nem tud elkoltozni. Apukám 5 évvel fiatalabb és még nyilván dolgozik, szerencsére jó helyen. Egyke vagyok, nem hiába.

Engem meg esz az ideg éjszaka ezek miatt te meg ilyen írsz. Nekem is q szaros jövő heti témazáró miatt kellene idegenkednem meg a felvételi miatt, nem azért mert összeömlik körülöttem minden!!!!!!!

2022. márc. 21. 01:41
 7/63 anonim ***** válasza:
89%
Foglalkozz a tanulmányaiddal, a szüleid magánéletét meg bízd rájuk. Örülj neki, hogy apátok nem hagyott ott titeket mindenféle ellátás nélkül.
2022. márc. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
67%

Össze azért nem omlik semmi attól, hogy apád szeretőt tart. Szokták mondani, hogy a megcsaláshoz három ember kell, és mindegyik hibás valahol a történetben. Anyukád ott, hogy nem elég jó az ágyban. Mi több, az is lehet, hogy anyukádat ez nem is zavarja annyira, mert nem érdekli úgy a szex (ha érdekelné, már ő is felhajtott volna valakit).

Megértem, hogy ez téged bánt, de tényleg olyan dolog, amihez nincs közöd, ez a kettejük magánügye. Olyanban meg ne gondolkozz, hogy kiszúrod a kerekét meg hasonlók, mert ha kiderülnek ezek a dolgok, te sokkal nagyobbat bukhatsz hosszú távon. Fogadd el, hogy tehetetlen vagy, mást úgysem tudsz tenni.

2022. márc. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy meg ha valakinek a kocsijában kárt csinálsz meg is büntethetőek érte. Ha az én autóm lenne úgy meg raknalak mint a szódàs a lovàt.
2022. márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
95%

A zaklatást, kocsikerék kiszúrást nagyon nem ajánlom, mert 17 évesen már illene tudnod, hogy büntethetőségi korhatáron bőven túl vagy.

Másrészt azért sem, mert ha apád ezt megtudja, még rosszabb lesz a helyzet, már pedig anyagilag tőle függtök sajnos. Harmadrészt meg ez csak a gagyi amerikai tinifilmekben jön be, a nő emiatt nem fog szakítani apáddal, nyugodj meg.

2022. márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!