Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig lehet elmenni valaki...

Meddig lehet elmenni valaki "zaklatásával"? Igyekszem anyámat védeni apám kitartottjától(Nem váltak el, apám tagadja a nőt én meg függök tőle anyagilag 17/l)

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 01:17
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
31%

30 majd a korgó gyomor mindenkít megtanít eltartani saját magát.

A kérdezőnek is addig van szerencsêje ameddig tanul az apát egy perccel tovább nem kötelezi törvény hogy eltartsa.

Attól a perctől kezdve életbe lép az adhat fogalom

De azt ki kell érdekelni

Ezzel a hozzáállással nem valószínű hogy lessz belőle valami.

2022. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki baromi aljas, nulla értékkel itt. Idegesen kiírtam este egy kérdést, mert aludni sem tudtam, félve, hogy kitúr minket a saját házunkból ez a nőszemély.

Aki meg írt nekem, az a halálomat kívánta, és hogy jól el kellene verni engem, szóval azzal sem leszek kedves, bocs.

17 éves vagyok. Egy kisvárosban élek, szerencsére jó gimibe járok és tovább tanulni tervezek, 4,8 az átlagom, nem holmi elkényeztetett pcsa vagyok, mint sokan gondolják. Rengeteget megyek segíteni a nagymamámnak, aki már szegény egyedül él mert senki nem maradt rajta kívül. Nyaranként meg a fagyizóban szoktam kisegíteni, de szerintetek nettó 850 forintos órabérből mit tudtam félretenni, amikor heti 1-2 nap vártak csak kisegíteni?

Anyám 40 év folytonos munka után, most nyugdíjasan hova menjen dolgozni? Mondom, kisváros, nincs lehetőség, már próbálkozott. Nem tudunk elköltözni, nincs rá pénzünk, apám pedig nemcsak elvisel minket, hanem eszébe se jutna, hogy mi innen menjünk. Neki csak van egy nője, akit néha kisegít itt-ott, ennyit tudok. De baromira féltem magamat és az anyámat is, és ezért haragudjon meg a jó isten, mert nem vagyok ilyen érzéketlen sz*r alak, mint ti vagytok. Nem a pénzt látom az apámban, a GYEREKE VAGYOK. EGYEDÜLI GYEREKE, de h*lye se vagyok, hogy 17 évesen ne lássam, pénzből kell élni! Sok dolog miatt szeretem az apámat, elsősorban mert baromi sok dologra megtanított és miatta imádom a matekot is, amit egyik osztálytársamról se tudok elmondani, és ezzel akarok menni tovább tanulni esetleg a bme-re, de hagyjuk is..

Nem, nincsen ájfonom, egy 20 ezer forintos nokiáról írok, de semmi bajom vele, nincsenek ilyen elvárásaim. A többire nem is reagálok.


Igen, pukkadjatok meg, mert féltem az anyámat ennyi ledolgozott év után ezt kapja. Pukkadjatok meg, mert félek, hogy az utcára kerülök. Pukkadjatok meg, mert utálom, hogy ilyen helyzetbe kerültünk. Aki meg azzal éli ki a szabadidejét, hogy egy 17 éves lányt vegzál, az egyszerűen rhdjon meg, ahol van.

2022. márc. 21. 16:47
 33/63 anonim ***** válasza:
79%

Oké

A nagymamàhoz nem tudtok menni lakni?

2022. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted apád szenvedjen mert mást akar?
2022. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

A mamám egy icipici "garzonban" lakik (ház, de nagyon kicsi), mert ami házuk volt eladták papa halála után. Ezt is alig tudja fenntartani, anyám segít neki pénzben, én meg a háziteendőkben, amikor tudok.


Nem akarom apám szendvedjen, azt akarom ez a nő eltakarodjon a képből, aki viszont tényleg ingyenélő. Semmi rendes foglalkozása sincs, MLM-ből próbálja eltartatani magát és a környéken megy körbe, idős embereket próbál vitaminokra meg ágyneműre rászedni, hogy megvegyék.

2022. márc. 21. 16:54
 36/63 anonim ***** válasza:
78%
Nincs közöd hozzá hogy apád kivel kavar. Felnőtt ember. El tudja dönteni hogy mit csinál. Ha pénzt ad a nőnek ahhoz sincsen közöd. Amúgy meg szerintem még a nagyokat apád tartja el.
2022. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

Utolsó mondatot nem értem.

Anyám pénze arra megy el, ami nyugdíjat kapja, hogy kb. rezsi felét fizesse és gyakorlatilag ő etet minket. De nem vagyok a rezsiben biztos, mert nem én intézem.. Apa meg havonta ad neki egy húszezrest, hogy menjen bevásárolni. De nem vagyok hülye, látom mennyire nem elég.

Ami kis pénzét félretehetné, azzal segíti ki mamát, befizeti neki a villanyt, gázt diktál, ami nyáron mondjuk csak havi 25 ezer, télen meg kétszerese, vagy több is... Postára elmegy neki stb. Nem sokat kap a mamám nyugdíjat, anya meg annyival többet, a saját édesanyját kisegítse.

2022. márc. 21. 17:01
 38/63 A kérdező kommentje:

Nem milliomos az én apám sem, de látom már ez jött le itt mindenkinek.. Átlagnál egy fokkal jobb melója van, ami balanszolja anyának a mínuszát és így okésan élünk.

Én ezért félek baromira, hogy nehogy pénzéhes rbanc legyek, aki miatt majd még hitelt is fel kell venni stb. és úgy járunk, mint a svájci frankosok

2022. márc. 21. 17:04
 39/63 A kérdező kommentje:
Nem én.. a kitartott nője ne legyen pénzéhes.
2022. márc. 21. 17:04
 40/63 anonim ***** válasza:
60%
Egy szoba konyhában 25 ezer a gázszámla nyáron? Azt hogy?
2022. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!