Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha megkérnék a...

Mit tennétek ha megkérnék a 18éves lányotok kezét?

Figyelt kérdés
A lányom 2éve van együtt a barátjával akit nagyon szeretünk. Viszont ez most nagyon váratlanul ért engem és a férjem. Ti mit tennétek? Én egyszerre örültem és lettem teljesen bizonytalan ugyanis még csak szeptemberben fogja kezdeni az egyetemet.

2022. márc. 22. 15:01
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
86%
18 évesen, ráadásul egyetem előtt, házasságtól ritkább baromságot elképzelni sem tudok.
2022. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
42%
1, jó, hogy az én szüleim nem is gondolták. 26 éves házasok leszünk áprilisban... És megvan a diploma is.
2022. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
88%
Gratulalnek. Mi mast kellene tennem? Nyilván nem tartanám jó ötletnek, hiszen kb biztosan nincs semmijuk: se lakás, se munka és együtt se régen lehetnek, de az ő dolguk. 18 évesen nagykorú, nem kell az engedélyem hozzá.
2022. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
96%
Az eljegyzés még nem házasság, ha azt nem kapkodják el, akkor semmi probléma.
2022. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
92%
Aranyos ötlet, és csak nagyon magamban mernék rajta nevetni. Jövőre már lehet együtt sem lesznek. Nem tennék semmit, csak majd később ha beszélgetünk a terveikről, akkor tudatosítanám, hogy házasságot akkor tervezzenek, ha már eltartják magukat és együtt éltek pár évet.
2022. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem még korai.

A fiatal házasságok nagyon ritkán végződnek jól a mai világban

2022. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
87%

2, neked nyilván összejött, de ne állítsuk már be ezt normálisnak, vagy követendő példának.

Egy 18 éves gyereknek semmi tulajdona, egzisztenciája, munkája, gyerek még a mai világban. Egyetemen pedig felfordul vele a világ, jó esetben valtozik, fejlődik, kialakul a világnézete, megalapozza a jövőjét.

Beleugrani egy házasságba gyerekként sosem jó ötlet, akkor sem, ha kivetelesen te vagy az az egy, akinek ez bejött. Sokkal esélyesebb, hogy a kérdező gyerekének nem fog bejönni.

Mit veszítettél volna, ha vársz? Mit veszítenének, ha együtt lennének, várnának? Esküvő egyetem után is bőven ráér, hova rohanni?

2022. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
86%
Eljegyzés nem egyenlő egyből hazassaghoz. Gratulálnek azt ennyi. Nem kell egyből túl gondolni
2022. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
64%
Nem örülnék neki. Arra gondolnék hogy majd hamarosan gyereket is akarnának és a nyakamon lakna a kis csapat.
2022. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó rosszabb esetben a lányod nyakán maradna a gyerek miután a fiúcska rájönne hogy még élni akar, és egy másik fiatal lány mellett távozna lányod életéből
2022. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!