Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyaként kell aggódnom a...

Édesanyaként kell aggódnom a fiam miatt, ha a szobájában tablettákat és porokat találtam amiket edzéshez fogyaszt?

Figyelt kérdés

Mikor elsőnek vett, állítása szerint proteint, másnap kidobtam a kukába.Amiket most vett ezeket nem mondta el.Szekrény alján találtam.Tribulus és kreatin tartalmú tabletták,azt írták rá fokozott erő és izomtömegnövekedést okoz, tartós használat után.Meg valamilyen por, amiben van vagy 20 féle anyag,edzés előtt kell bevenni, hogy az izmokat növelje,és növelje az erőt.

Holnap akarom vele szembesíteni hogy ezeket megtaláltam, le is fotóztam neki, hogy ott volt, hátha észrevette és elpakolta onnan.

Ha elmegy otthonról kidobom megint ezeket káros vackokat.Olyan anyukák akik találtak a fiúknál edzéshez ilyen dolgokat mit csináltak?


2022. márc. 25. 20:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%

Te beteg vagy...

Ha edz a fiad, akkor teljesen normális, hogy ilyeneket szed.

Sokkal hatékonyabb az edzés is, ha pl.: keratint szed.

Nekem a fiad helyében biztos lenne 1-2 nem túl kedves szavam ahhoz, hogy kidobod.

2022. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

Tisztelt édesanya! Kicsit túlműködik! Olvassa el, hogy a termékekre rá van írva: étrend kiegészítő. Az étrend-kiegészítők élelmiszerként forgalomban lehetnek, szigorú szabályok alapján.

Ettől még nyilván lehetnek káros hatásaik, főleg az edzés előtti bedurrantókban sok a koffein, azokat nem preferálom, de amúgy nem halálosak.

Inkább arról beszélgessen el a fiával, hogy oké, ezeket szedheti, de az illegális, nem forgalmazható szteroidokhoz ne nyúljon.

2022. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Persze, majd az anyját vonja kérdőre a fiú?

Örüljön hogy csak kidobom, ezeket a káros vackokat, még az hiányzik, orvoshoz kelljen járnia, mert nem hallgatott az anyjára.

2022. márc. 25. 20:51
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Érti, mi az, hogy élelmiszer és étrend-kiegészítő? Beragadt valami?
2022. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

Ez tuti kamu. Ilyen xar szülő nem létezhet. Vagy igen? Szegény fiú. Remélem 18 évesen ott hagy titeket és rátok sem néz többet. Ott fogtok ketten egymásra pusztulni a férjeddel a magányban. :(

Ezek étrend kiegészítők, olyanok, mint a "vitaminok", csak hogy lebutítva megértse a csökevényesedett agyad.

Ezek nem drogok.

2022. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki normális hangnemben írt, az más hogy nem tetszik a válasz...
2022. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
97%
EZEK NEM DR0G0K,ÉTREND KIEGÉSZÍTŐK!!! nézz már utána mik vannak benne...
2022. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kedves kérdező... Van egy olyan érzésem, hogy nagyon de nagyon összekevered az izomnövelést segítő étrend-kiegészítőket a szteroidokkal. Előbbit, amit a te fiad szed manapság egy Intersparban is simán beszerzel.
2022. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
Elolvastad az összetevőket? A Tribulus terrestris pl. nem más, mint királydinnye. Szerinted attól mi baja lesz?
2022. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
És a proteint pl. miért dobtad ki? Kevered tán a heroin szóval? :-D
2022. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!