Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám utálja a barátomat,...

Anyám utálja a barátomat, egyfolytában ezt mondogatja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden nap, napi többször elmondja hogy mennyire irritáló számára a barátom. Elmondtam már neki hogy oké, nem neki kell szeretnie, köszönöm hogy elmondta a véleményét, rendben van hogy így gondolja, de nem kérdeztem, ezért jó lenne, ha nem mondogatná folyton. Abban maradtunk, hogy nem hívom többet ide akkor, ezt tartjuk is azóta. Sajnos ennek ellenére nem áll le, nem bírom már hallgatni, és nem értem, miért nem fejezi be. Most ezzel mi a célja, hogy szakítsak? Mit csináljak, hogy leálljon?
2022. ápr. 12. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Te is találj valamit, ami nem tetszik: pl. utálod az új pasasát, nem tetszik, ahogy a tökfőzeléket főzi, ronda a frizurája stb. és mondd el naponta százszor.
2022. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Beszéltél már vele egyáltalán, hogy miért tartja irritálónak? Ha nem mindenképpen kérdezd meg, és mondd meg neki, hogy ez a tulajdonsága téged nem zavar! De azért gondold végig, hogy vajon van-e valami abban, amit anyukád mond, és hogy nem lehet-e, hogy csak neked akar jót!
2022. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Hallgass anyukádra...
2022. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Na de mit mond, mi baja vele? Csak mond valamit! Vagy csak az, hogy a barátod és bárkit utálna személytől függetlenül?
2022. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szimpatikus neki, szerinte nagyképű.
2022. ápr. 12. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Anyukádnak vagy igaza van vagy nem, mivel nem ismerjük a barátodat, ezt innen el nem fogjuk dönteni. Ha érdekel, igaza van-e érdemes megkérdezni a barátnőidet erről, ők rózsaszín szemüveg nélkül látják a srácot.
2022. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
De ennek van alapja? Valamint beszélgettek már többször is?
2022. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha számodra okés a gyerek akkor nem foglalkozz a véleményével.
2022. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

1#, mekkora troll vagy, imádlak.


Hát mást akartam írni, de tényleg csináld ezt. Valamit a személyiségével találj ki ami tényleg rossz.

Lehetne ez. Minimum háromszor annyiszor említsd neki, ahogy ő szotka, gondolom kvázi a semmiből, hogy ahogyan beszél az emberekről, miközben nem ismeri őket, nagyon nem tetszik neked, nem bírod.

Felső határ nincs. Csak spammold amint eszedbe jut.

2022. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!