Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinál nekem anyukám...

Miért csinál nekem anyukám ,,hamis kávét"?

Figyelt kérdés
Egyszer az életben 4 napja ő csinál nekem kávét, mindennap 1 tejeskávét szoktam meginni, feltűnt hogy újabban délután mikor haza érek akkor nagyon erősen kívánom a kávét. Ez nem szokott soha így lenni, ma reggel rá jöttem hogy igazi kávé helyett maci kávét csinál nekem. Miért teszi ezt szerintetek?

2022. ápr. 13. 06:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem akarja hogy koffein tartalmú italt igyál
2022. ápr. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%
Igen? Es nem tűnik fel a macikávé tok más íze akkor?
2022. ápr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de szerintem jót akar, hogy ne szokjál nagyon rá.
2022. ápr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarja hogy koffein-függő legyél.
2022. ápr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
72%

Ehelyett a dedózós titokban átverés helyett megmondhatta volna inkább, hogy nem csinál neked kávét, mert nem örül neki hogy iszol, és szerinte nem kéne. Ugyanis ez lehet a valódi ok, főleg ha nagyon fiatal vagy még, középiskolás. Olyan fiatal szervezetnek semmi igénye nem kéne hogy legyen koffeinre, egy ilyen fiatal napi 8 óra alvással mindent kibír (ezért tud ez a korosztály még reggelig bulizni, 10 évvel öregebben meg kipurcannak tőle). Ha valaki ilyen fiatalon úgy érzi, szüksége van valami pluszra a működéshez, különben mosott szar egész nap, akkor inkább csak alváshiánya van, és időben kéne lefeküdnie, nem pedig kávéznia.

Az tényleg vicces, hogy nem tűnt fel a macikávé markánsan eltérő íze. :) Még egy bögre tejjel felöntve is teljesen más mint a kávé.

2022. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
88%

Maci kávénak tök más az íze, nem tudom, hogy nem tűnt fel.


Egyébként napi 1-2 kávétől SENKI nem lesz koffein-függő.

2022. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
74%
Ha az ízt szereted arra nagyon jó a macis is! Ne csapasd szét magad már most kávéval, ráérsz később is tönkre tenni a keringésed! :D
2022. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
89%

"Miért csinál nekem anyukám ,,hamis kávét"?"


Esetleg ha tőle kérdeznéd meg...


Van abban valami félelmetes, hogy egyesek mennyire nem tudnak kommunikálni a közvetlen családtagjaikkal sem.

2022. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
88%

Hogy a tökömbe nem lehet észrevenni 4 napig, hogy macikávét iszol rendes helyett?

Plusz, ha 4 nap után jön elő kívánás, az nem függőség. Nekem ha kimarad, borzalmas fejfájás, lézengés egész nap.

Ha neked fel sem tűnik sem az íze, sem a koffein hiánya, akkor tényleg csak az eszedet játszod a felnőttes kávézással, anyád meg úgy gondolta, erre a maci is megfelel.

2022. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%
Középiskolában a büfében anno hasonlóan lettem átejtve.
2022. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!