Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a cikkben szereplő lány a...

Ha a cikkben szereplő lány a ti lányotok lenne, milyen büntetést adnátok neki?

Figyelt kérdés
[link]
2022. ápr. 25. 09:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez elég tanulságos volt neki, nyilván a kirótt pénzbüntetést ki kell fizetnie, ha olyan büntetést kap... Viszont inkább a 18 éves barátját vonnám felelősségre, neki nem kellett volna átengedni a lánynak a kormányt.
2022. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

11es a kis csitrinek se kellett volna hisztiznie, sőt, inni se nagyon.


Biztosan nem mehetne sehova 18 éves koráig, plusz, mivel gondolom a büntetést nekem kéne kifizetnem, szépen letörlesztené azzal hogy nincs több divatos ruha, mobilnet, szórakozás, hobbi

2022. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szüleinek kellett volna nevelnie és akkor nem tesz iylet.
2022. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Te hiszel a büntetésben? XDXDXD

De ciki...


Hát. Azt mondanám neki, hogy legyen óvatosabb basszus. Lehet ilyeneket csinálni, de akkor ne legyen már rendőrségi ügy. Így se értem, hogy lett az. Csak hívni kellett volna a szülőket és kész.

2022. máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!