Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az ilyen pszichopata, folyamat...

Az ilyen pszichopata, folyamatosan terrorizáló szülőkkel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Vagy nem is tudom hogyan hívjam őket. Ha azt csinálom mindig amit ők akarnak akkor minden ok, de ha esetleg van saját ötletem, gondolatom, cselekedetem akkor mindjárt jön a lelki terror. Az összes barátomat és barátnőimet is kiutálták, nem bírták elviselni hogy ha velük vagyok nem tudnak uralkodni feletttem.


Persze kifele mindig a szépet mutatják, meg hogy mi vagyunk az ideális család és hasonlók senki el nem hiszi milyenek velem.


Sajnos rokkant vagyok, szivbeteg így anyagilag rájuk vagyok szorulva.

De komolyan nem tudom mit tegyek, mar, sokszor már azt érzem nem bírom tovább nem tudok így élni


2022. ápr. 26. 19:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Te voltál akit nem hagytak biciklizni?
2022. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
El kell költözni minél hamarabb.
2022. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nincs hova költözni sajnos. A rokkant nyugdíjból nem telik albérletre, és ahogy írtam az összes barátomat kiutálták az életemből
2022. ápr. 26. 19:23
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Otthonba bekerülni?
2022. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Pszichológussal beszélni?
2022. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Mit jelent az, hogy lelki terror? Semmi konkrétumot nem írtál. Mint ahogy azt se, hogy mi a bajod és milyen munkára vagy képes.
2022. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Emily25 válasza:
92%
Engem is terrorizáltak lelkileg és még most is élő fordul pedig már férjezett vagyok 27 éves tőlük teljesen független de folyamatosan bele szólnak mindenbe .. sajnos nem tudom a választ de annyit még le szeretnék írni hogy nemrég pszichológiai segítséget kértem
2022. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Netflixen van egy film, az a címe, hogy Fuss!, horrornak írják, de thriller. Nézzétek meg szüleiddel, hátha magukra ismernek és visszavesznek kicsit.
2022. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

Szívbeteg vagy és lelkileg presszurálnak, stresszelnek?


Ki akarnak nyírni?


-> Kiskorú veszélyeztetése -> Gyámügy ! ! !

2022. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
#9: Nem kéne ám mindent készpénznek venni.
2022. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!