Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vesztes szülők mire fel...

Vesztes szülők mire fel várják el hogy sikeres gyerekeik legyenek?

Figyelt kérdés

Persze rögtön rávágnánk, hogy hát azért hogy legalább a gyerekek jussanak valamire.


Na de olyan gyerekek akik a szüleik vesztes életvezetését látják folyamatosan, tehát nem látnák pozitív példát akkor borzasztó hátrányban vannak.



2022. máj. 1. 12:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
84%
16: tévedsz!!!
2022. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
76%

#17: nekem is ilyen fílingem van.... A kifogáskeresők szokták ezt a módszert alkalmazni: hátrafelé mutogatnak, és a szülőket okolják. De az sehol nem jön elő, hogy ők maguk konkrétan mit is tettek, mit is próbáltak tenni (immáron nagykorúan, saját felelősségből) a saját sorsuk jobbrafordítása érdekében.


A visszafelé mutogatás SEMMIT nem old meg. Csak egy álságos önnyugtató butaság.

2022. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

# 20


Ugyan miért?

2022. máj. 1. 13:56
 24/32 anonim ***** válasza:
70%
Mit miért?!
2022. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
84%

14. De a gyerek felnő. Jó, sok ember nem indul egyenlő esélyekkel, mint mások, de hiszti helyett változtathat is rajta.

Én is sokszor gondoltam arra, hogy mi a fenét csinálhatnék én, akinek nyomorult az élete itt falun a tanulatlan szüleivel, de aztán erőt vettem magamon, elmentem dolgozni, pénzt gyűjtöttem, és akinek pénze van, jövője is van. Egyre jobb munkahelyet keresek, tanfolyamra járok. Igen, egy gyárban kezdtem, és? Nekem nem volt büdös a munka, és legalább felemeltem a seggem, és dolgoztam. Ha megkapod a fizetésed, onnantól kezdve már úgy tudsz gazdálkodni vele, ahogy akarsz.

2022. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
90%

Köhöm...


Anyám mesélte, hogy 70-es években voltak olyan nádvágó cigányok, akik a gyerekeiket érettségéig juttaták el...


Én nekem ismerősöm mondott olyat egy 72 éves meleg,hogy ismer olyan 40-es meleg cigányt akit az egyedülálló anyja juttatott el őt és 2 testvérét szakmáig és érettséig...

2022. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
79%
Csányi Sándor (a bankvezér) mélyszegénységből küzdötte fel magát...
2022. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
88%
Amiről te beszélsz onét már rég elhozták volna a gyereket.
2022. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Elemi a szülők részéről hogy a magukénál jobb életet akarnak a gyereküknek.
2022. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maga építi a sorsát.
2022. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!