Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » TANÁCSOT KÉREK HOGY HOVÁ...

TANÁCSOT KÉREK HOGY HOVÁ BÍRNÉK FORDULNI SEGÍTSÉGÉRT? VAGY MIT BÍRNÉK CSINÁLNI? Szeretném kérni hogy csak azok írjanak akik segíteni szeretnének, mert így is van elég problémám.

Figyelt kérdés

Szeretném kérni hogy csak azok írjanak akik segíteni szeretnének, mert így is van elég problémám.



Apám egyfolytában szekál, csúfol, anyámat szidja és ezt nekem mondogatja, hogy milyen rossz, beteg anyám van.

Szerintem meg is erőszakolta anyámat, mert halottam ahogy anyám kiabál a másik szobában, meg kórházba is kellet ez miatt mennie amikor telefonált az orvossal akkor véletlenül hallottam.Anyám fel is jelentette, de a rendőrök nem csináltak semmit. Apám is magával vitt a rendőrségre, de én nem akartam menni.

Többször próbáltam kibékíteni őket de csak én jártam meg.

6 hónapja szinte ki sem mozdultam a szobámból, mert félek apámtól.

Próbáltam többször is kibékülni vele de valamikor 15 perc után újból piszkál és amikor elmegyek követ és úgy szekál.


Próbáltam munkát is keresni de megsérült a kezem és az orvosi vizsgán nem engednek át.



2022. máj. 2. 07:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Anyadnak el kellene válnia. Amúgy hány éves vagy?
2022. máj. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy az ilyen szintű bántalmazásból anyád nem fog tudni kitörni. Szerintem a Nane egyesülettől kéne tanácsot kérned,m hátha ők tudnak megoldást.

[link] Itt többféle lehetőség is van fent. Első körben szerintem beszélj velük, hátha tudnak segíteni. A rendőrség meg csak akkor tudna valamit tenni, ha a bántalmazott- vagyis anyukád feljelentést tenne, csak ugye ez szinte leheleten mikor egy fedél alatt él a bántalmazóval.

2022. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Na és suliba hogy jartal?
2022. máj. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

6 hónapja szinte ki sem mozdultam a szobámból, mert félek apámtól


És mikor kerestél munkát? HAt hónapja nem gyógyul meg a kezed? Mert ugye nyilván előtte voltál...

2022. máj. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Na , a kötözködő barmok meg is jelentek. Segíteni persze nem is akarnak, csak belemarni valakibe.
2022. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem kötözködés, ha valahogy nem áll össze egésszé a dolog. De még mindig több értelme volt a két kérdésnek minthogy jajj kötözködö barmok.
2022. máj. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted mégis mit kellene segíteni addig, amíg összeír mindent, csak az nem derül ki, mihez ért, mióta nem dolgozik, mikor sérült meg, várható-e, hogy helyrejön vagy valami maradandó károsodása van? Nyilván túloz is, kizárt, hogy hat hónapja a szobájában él. Ha meg mégis, akkor nyilván se iskolába nem jár, se dolgozni nem nagyon akar...
2022. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
De, kötözködés. Nem azt mondta hogy nem mozdult ki, hanem hogy SZINTE. Ami tök logikus mikor félsz valakitől: hisz mindent megteszel hogy kerüld.
2022. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ez a kötözködés amit csinált, érdekes a 8-as érti miért voltak kérdések, fura...
2022. máj. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!