Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor fordulhatok osztályfő...

Ilyenkor fordulhatok osztályfőnökömhöz segítségért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Zárkózott lány vagyok eléggé és itthon nem nagyon szoktam beszélgetni a szüleimmel mivel így is állandóan piszkálnak ha van rá okuk vagy nincs.Azt mondta anyám hogy majd ha levizsgázik akkor majd jobban odafigyel rám.Már rég levizsgázott és csak annyira figyelnek rám a szüleim hogy a házimunka meg a tanulás meglegyen.Mindig bevonulok a világomba és ritkán van hogy a családdal vagyok és beszélgetek.Ha van valami téma és nekem is van hozzáfűzni valóm akkor többnyire 2-3-an elbeszélgetnek és úgy hogy én elkezdem vagy 6x egy mondat elejét és senki nem figyel és pedig nem is hallkan mondom...Meg mikor valaki végig mondta a mondatát másik folytatja és én szóhoz sem kerülök. De mikor megunom inkább elmegyek de senki nem veszi észre hogy szerettem volna mondani valamit.Ha meg leülök szüleimmel beszélni mindig beleszólnak abba amit mondok és mikor megbeszélem velük hogy ne szóljanak bele, mintha misem történt volna... Ha szerelmem van és elmondom nekik akkor pedig állandóan róla meg rólam kérdezgetnek... Mikor leülünk vacsorázni vagy ha elmegyünk vendégségbe (vagy fordítva) akkor is többször szóba kerülök csak úgy és mindenki rajtam röhög meg a régi dolgaimon.Ez nekem nagyon rosszul esik...

Aztán pár hete depressziós vagyok a plátói szerelemtől és alig van energiám meg feledékeny vagyok.. Nekem 2 hét múlva szintvizsga és elfelejtettem az egyik receptet amit megtanultam és suliba is gyakoroltam nem is egyszer és itthon meg hétvégén mikor megcsináltam elfelejtettem csomó mindent... Aztán anya azt hitte hogy ideges vagyok közben nem.Nagyon sírtam mert elfelejtettem a receptet és ha mê ezt az egy receptet is elfelejtem akkor mi lesz majd a másik 3-al... Otho meg nem tudják hogy depressziós vagyok és anya mef elkezdett velem üvöltözni hogy csináljam meg a sütit... Már nyújtófával a kezében üvöltözve mondta hogy csináljam meg és ne mondjam hogy nem csinálim meg... (még nem láttam ilyen idegesnek) Aztán még mondták hogy milyen finom lett meg minden de csomó dolgot nem úgy csináltam mint ahogy kellett volna... Aztán apa már 2 napja nyaggat hogy csináljak még... Nagyon rossz volt mert előtte elê rossz kedvem volt és nagy erőt kellett magamon venni hogy nekiálljak a sütinek... Szüleimnek meg ezt a depressziós dolgot nem szeretném említeni mivel már egy hülye süti miatt kiabáltak velem meg minden akkor hogy értenék ezt meg illetve hogy sgítenének nekem... Saját osztályfőnökömben jobban megbízom mint a szüleimben.Szerintetek fordulhatok az osztályfőnökömhöz segítsgért hátha tud valamit tanácsolni? Vagy esetleg ti tudtok valamit tanácsolni?


2017. márc. 13. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha megbizol az ofoben, akkor szerintem nyugodtan fordulhatsz hozza a kerdeseiddel. :) legy bator, es kitartas. de azert anyuddal is probald normalizalni a helyzetet.
2017. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nincsen iskolapszichológus?

mert ha van érdemesebb lenne

de ha nincs akkor ofőtől meg lehet kérdezni ilyent tud e

elvileg tud

szerintem ez már az iskolapszichológus szakterülete

2017. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs suliba pszichológus...

Ha a szüleim elvinnének pszichológushoz az sem segítene, már voltam régen zárkózottság miatt de semmit nem javultam... Meg amúgy sem hagyom csak úgy akárkinek hogy segítsen.

2017. márc. 13. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
En inkabb az interneten neznek utana a suti receptjenek. Az utolso az osztalyfonok lenne akitol megkerdeznem. Szivesen kiguglizom neked, ha gondolod.
2017. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!