Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam az iskolában a tanárai...

A fiam az iskolában a tanárai szerint egész nap nem szólal meg, csendesen dolgozik. Itthon ellenkezőleg viselkedik , káromkodik, kiabál. Mitől van ez a különleges viselkedés?

Figyelt kérdés
Fogadó órákon a tanárai dicsérik, hogy egész nap csöndben van, rendesen dolgozik, még a tanórák közötti szünetekben is szótlan. Itthon kiabál, az anyukájának is visszaszól, káromkodik, tiszteletlen viselkedést produkál. Mitől van ez a viselkedés?

2022. máj. 7. 08:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Tanárokkal kéne beszélni hogy mi folyik ott suliban.
2022. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz koromban én is ilyen voltam hogy suliban csendes voltam, otthon meg simán vissza szóltam, bele mentem a konfliktusba.
2022. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy most írok, csak egész nap dolgoztam, most jutottam számítógép elé. A napokban azt mondta, senki nem ül mellette az iskolába. Inkább elvan mint, ha nem is lenne ott? Miért nem mer kiállni az igazsága mellett? A felnőttkorában is ez a félénkség várható? Előre is köszi a válaszokat.
2022. máj. 7. 21:53
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy frusztrált a fiad.
2022. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, gyerekként nem szerettem a társaimat, szociálisan fóbiás voltam mindentől, spirituálisként és öreg lélekként komolyabban gondolkodtam, nem tudtam azonosulni senkivel. Csak anyummal tudtam beszélgetni. Utólag elemezve enyhe autizmus is feltűnik, de felnőttkoromra kilábaltam. Jött olyan jó társaság, amiben megnyíltam. Most már életvidám vagyok.


34/F

2023. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!