Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kellene foglalkozn...

Szerintetek kellene foglalkoznom a gyerekemmel, ha sosem voltam együtt az anyjával, csak terhes lett és megtartotta?

Figyelt kérdés

Én nem akartam ezt a babát.. gyerektartason kívül kellene törődnöm vele? A családomnak sem mondtam meg, hogy született egy gyerekem.. joguk van tudni vagy elég ha én tudom, hogy valahol van egy gyerekem?


28 F


2022. máj. 15. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 anonim ***** válasza:
93%
Mit takar a család, akinek nem mondtad el? Anyuéknak nem kell, de ha mondjuk feleséged van, neki nem ártana megemlíteni...
2022. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/114 anonim ***** válasza:
70%
Igen, azt gondolom, ez erkölcsi kötelességed, ha megcsináltad.
2022. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/114 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem elég szegénység bizonyítvány rád nézve, ha ez a kérdés felmerül benned!

Már csak azért is, mert te nem figyeltél, hogy ne legyen terhes a nö! Másrészt az a gyerek nem tehet róla, hogy ilyen vagy!

2022. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/114 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem akartál kölköt, miért nem húztál gumit?
2022. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/114 A kérdező kommentje:
#1 A család a szüleim és testvéreim. Nem vagyok házas..más gyerekem és barátnőm sincs.
2022. máj. 15. 19:41
 6/114 anonim ***** válasza:
79%

Nem jog kérdése, hogy tudják-e, hanem előbb-utóbb minden kiderül és valószínűleg nagyon rosszul fog nekik esni hogy elhallgattad előlük.

Amúgy ennek a gyereknek te vagy az apja és tizenéves korában esetleg megkérdezi, hogy kedves apukám, te miért nem törődtél velem soha?

2022. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/114 A kérdező kommentje:
#6 Hogy kell szeretni egy gyereket akit sosem akartál? Jobb akkor szinlelnem, hogy érdekel? Vagy jatszam meg a szeretetem?
2022. máj. 15. 19:43
 8/114 anonim ***** válasza:
80%
Folosleges titkolni. Pl. Ha holnap meghalsz autobalesetben, az unokajuk enyhitene a fajdalmukat. Oroklesnel elokerul, sot 15 evesen js megkeresheti a csaladod. Ha az anyja meghal, akkor hozzad kerul es jo lenne ha nem egy idegenhez kerulne. Nem keritenek ekkora problemat, ma mar sokan elvalnak es itt ott akad gyerek. Fizess utana, latogasd rendszeresen es nyujts egy minimal apaszintet. Ki tudja, leget oregkorodra a legnagyobb tamaszod lesz. Az a gyerek nem az anyja, egy kulonallo ember. Meg ha sok szokast is atvesz kiskoraban, felnottkoraban kialakitja a szabalyait.
2022. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/114 anonim ***** válasza:
37%
Rád van bízva. Én nem ítélek el senkit, hogy miért nem húzott gumit, bla-bla. Így történt, nem akartad, nem kötelességed foglalkozni vele. Ha a saját fiam lennél, se ítélnélek el e miatt, hiszen nem akartad. Lehet, hogy egyesek emiatt elítélnek, én nem. Nem kell informálnod a családtagjaidat sem, ha te magad nem akarod a kapcsolattartást. Elég, ha fizeted a gyerektartást.
2022. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/114 A kérdező kommentje:
#8 Kétlem, hogy örülnének egy házasságon kívüli babának. Nagyon vallásosak, ha elmondom, sokat veszíthetek és ki is tagadnának.
2022. máj. 15. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!