Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok hozzá,...

Szülők mit szólnátok hozzá, ha a 18 éves lányotok haza állítana egy 25 körüli afrikai néger fickóval? Őszinte véleményt kérek.

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 18:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
13%
Akik itt válaszolnak, vagy incelek, vagy homokosok. De biztos nem szülők.
2022. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
23%

Nem örülnék neki! Gyakorlatilag a családunk vérvonala eltűnne, semmibe vesznek, mintha nem is léteztünk volna!

Lenne helyette valami keverék dzsemba - dzsemba faj...

2022. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes oldal ez a Gyakori.


Az. itt gyűlik az összes paraszt, aki meg akarja mondani a gyerekének, kit szerethet.

2022. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 anonim ***** válasza:
90%
42, mert értelmes embert nevelni csak értelmes ember tud. Itt buktad az ügyet.
2022. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 anonim ***** válasza:
14%
Persze csak normális legyen.Meg miután utánanéztem hogy Ugandában mi a normális.
2022. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 anonim ***** válasza:
89%

Unokatesóm megtette, nem most, 30+ évvel ezelőtt. Ő és a fiú is 20+ évesek voltak, egyetemisták. A szülők nem örültek, nagyon nem. De megismerték a fiút, aki egy nagyon normális, fekete-afrikai srác volt. Összeházasodtak, ma is együtt vannak. Két gyerekük született, mindkettő egyetemet végzett, doktori címet szerzett. Igaz, nem Magyarországon élnek, de ez talán a legnagyobb gond... hogy messze vannak. Unokatesóm nagyon jól választott, jó férje lett, boldog az élete.


Tudod, nem a bőrszín számít.

2022. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim ***** válasza:
28%
Az a baj gyerekek hogy itt mindenki tündérmeséket ír csak a valóság más. Akik pedig elővigyázatosak a feketékkel sem a bőrszínűk hanem kultúrájuk, a főképp feketék lakta országok erkölcsi és morális milyensége az ami aggodalomra ad okot. A kérdésre válaszolva, ha az én gyerekem akarna egy feketével járni vagy jövőt tervezni sem kezdenék el nyilván tajtékozni de 4 és 6 szemközt is beszélnék velük. Nagyon udvariasan megkérdeznék a sráctól is néhány dolgot, mivel kapcsolatban mi a véleménye. Megkérném hogy beszéljen a munkályáról a barátairól, hányan vannak, ők mivel foglalkoznak van e családjuk. Az ő szülei hogyan viszonyulnak egymáshoz, meséljen a gyerekkoráról. Ha szereti a lányomat akkor nyilván megérti hogy én mint az apja nagyon aggódom érte és azon lesz hogy biztosítson engem a lánya "jó kezekben" van. Ha flegma kis köcsög gyerek akkor én sem leszek vele kedves és a lányoknak is megmondom hogy szerintem nem ezzel az emberrel kellene lennie. Ugyanez persze mindenkire igaz. Ha 22 éves fehér fiú jön át a szomszéd városból akkor is aggódnék.
2022. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 A kérdező kommentje:
42-es, ezt melyik felmben láttad? Amerikai musicalban?
2022. máj. 19. 22:41
 39/109 anonim ***** válasza:
85%
36 hogy nézett ki a csávó?
2022. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/109 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes hely tényleg, föleg hogy időről időre feljön ugyanaez a kérdés csak etnikummal variálva néha
2022. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!