Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen hatással van egy...

Milyen hatással van egy felnőtt nő életére, ha az apja kisebb korában nem foglalkozott vele?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és tini koromban sokszor éreztette velem, hogy nem nagyon vagyok fontos számára.

Azóta már változott, de mégis kevésnek érzem magam és szerethetetlennek. Nagyon sok lelki fájdalmat okozott nekem,de szerintem ő még csak nem is tud erről. Mindig eszembe jutnak így sok év után is.



2022. máj. 23. 10:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
FELNÖTT nöként már nem a gyerekkorodon kellene rágódni, csak ettöl eleve nem lehetnek problémáid.
2022. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%

Egy kislány életében az első férfi az apja. Ha az apjától azt kapja, hogy ő nem fontos, nem szerethető, akkor ezzel az "útravalóval" fog nekiindulni a párkapcsolatainak is.

Valószínűleg sok kudarcélményben lesz része, alárendelődik a férfiaknak, hagyja magát kihasználni csak azért, hogy tőlük szeretetet vagy annak a látszatát megkapja.

2022. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

#2 vagyok.

Annyit tennék még hozzá, hogy természetesen #1 válaszoló színtiszta hülyeséget ír. A gyerekkori élmények, ha nem dolgozod fel őket, öregkorodig okozhatnak lelki problémákat.

2022. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
Felnőttként már a saját életét kell élnie.
2022. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Hát én ha belegondolok szar, hogy nem volt normális családom, de ez van. Legalább nem vert minket és nem ivott
2022. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
47 éves vagyok, a szüleim 6 éves koromban váltak el. Apámmal elég laza volt a kapcsolat, törődés sosem volt a részéről. Olyan 25 éve nem beszélünk, hogy őszinte legyek, azt se tudom el e még, de nem is érdekel. Semmilyen hatással nincs az eletemre
2022. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
NA ezért, nem kellene hagyni , hogy olyanok irjanak akiknek nincs hozzáértésük a támával kapcsolatban.
2022. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
Azért azt nem hagyhatod, hogy az egész felnőtt életedet ez határozza meg...
2022. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%

Jó visszanyúlni a múltba és azzal megmagyarázni, hogy miért lettél szar ember?

Sok ezer gyerek nő fel apa-anya nélkül és normális felnőtt lesz belőlük.

Inkább nézz magadba és ne mást hibáztass a rossz döntéseidért.

2022. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Én megértelek kérdező. Én idegbeteg agresszív "apámtól" soha nem kaptam törödés és szeretetet. Helyette gyülőletet kaptam tőle és ez miatt férfi gyűlőlő lettem. "Apámnak" köszönhetően soha nem lesz barátom vagy férjem. Mert minden férfiban az "apámat" látom.
2022. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!