Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell veszekedést csináln...

Miért kell veszekedést csinálni abból, hogy "elvettem valamit szó nélkül"?

Figyelt kérdés

Még otthon élek a kormból adódóan.

Egyébként nem nagy dologra kell gondolni. Anyu néhány cuccát a polcomon tárolta és ottmaradt valami azután, hogy átrendeztem, és ő elrakta ami az övé, ami neki nem kellett az meg maradhatott nálam. Ez a rendrakás lassan egy éve volt. Viszont volt egy ilyen nyitott oldalú lefűzős mappája, amibe tartott olyan dolgokat is, amik csak bele voltak rakva és nem lefűzve, és amit elvettem az gondolom ebből eshetett ki, de én egészen egy hónappal ezelőttig nem vettem észre. Egyébként egy vastagabb füzetnyi tök üres, kockás papírról van szó, aminek az egyik szélén van két lyuk. Most előszedtem, mert kellett, ő meglátta, és ahogy beszélgettünk valami kapcsán mondtam, hogy amúgy itthon találtam. Megkérdezte, hogy hol, mondtam hogy a polcomon a könyvek mögött, ilyen egy hónapja, amikor kerestem az egyik könyvemer. Erre ő elkezdett velem vitatkozni, hogy mi az, hogy nem szóltam róla neki, lehetett benne valami irat is, meg hogy ne csapjam már be, ő ott nem tárol ilyeneket. Egyébként mondtam neki, hogy átnéztem minden oldalt és tök üres volt, de csak ki van akadva, hogy én hazudok neki. Pedig csak egy kisebb paksaméta kockás papírról van szó, ami ráadásul a saját polcomon volt, és addig, amíg nem mondtam, hogy itthon találtam fel se tűnt neki, hogy nincs meg.

Miért kell ennek ekkora nagy feneket keríteni?


2022. máj. 24. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Ami nem a tiéd nem nyulsz hozzá. Egyszerű
2022. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Anyád titokban naplót ír, és fél, hogy megtalálod.
2022. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Vagy csak szar napja volt és kekeckedni akart. Ha nem szoktál hazudozni, elvenni szó nélkül más cuccát akkor ne foglalkozz vele.
2022. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Ne foglalkozz vele, vihar a biliben.

Ő rakta oda, ő nem tette el, ezt nyugodtan mond meg neki. Lehet egyszerűen rossz napja volt.

2022. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyedül arra tudok gondolni, mint kettes.

Anyád vagy bedilizett, vagy valamit rejteget. Naplót, szerelmes leveleket, verseket a szeretőjétől, a saját novellái, stb.

2022. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#1 Honnan kéne tudnom egy adag üres papírról, hogy nem az enyém, ha a polcomon már elvileg nem lehet másé?
2022. máj. 24. 20:49
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Hagyjatok neki énidőt, el is kéne mennetek otthonról... Csodával határos módon nyugodt és kiegyensúlyozott lesz...
2022. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
# Kérdezni kell.
2022. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:
84%
Csak valakin le kellett vezetnie a feszkót. Engedd el.
2022. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Valamit rejteget. Pl szerelmes levelet. Csak már elfelejtette, hova dugta. Azért lett néhány lyukas papír miatt ennyire ideges.
2022. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!