Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tagadja le hogy vert?

Miért tagadja le hogy vert?

Figyelt kérdés
Apámrol van szó,egész kiskoromtól vert.meg ugye ivott.(0-6 évesig,utanna már nem volt)És tagadja,azt mondta ő nem emlékszik semmire.én meg tisztán emlékszem,amikor már idősebb voltam.Nem mostani történet de amikor legutóbb láttam mindent tagad es nem érti miért volt olyan a kapcsolatunk(mára már semilyen)
2022. máj. 26. 13:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Most őszintén: te bevallanál ilyet? Ahhoz sokkal magasabb színvonalú embernek kellene lennie, mint amilyen.
2022. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
12%
0-6 évesig? Nem hinném, hogy emlékeim lennének 2-3 éves korodbol....Amúgy miért pont addig vert szerinted?
2022. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%
Lehet olyan részeg volt, hogy nem emlékszik rá.
2022. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
72%
Remélem, nem a szokásos kérdező.... :(
2022. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Vagy azért nem emlékszik rá, mert annyira részeg volt. Vagy azért, mert azt hiszi, hogy ha neked hazudik, akkor semmisé teheti a múltat.
2022. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 mantis religiosa ***** válasza:
19%

Az, hogy néha kiosztott egy-egy nyaklevest, az szerinte nem verés. Eltérő fogalmaitok vanak arról, hogy mi számít verésnek.


Meg ahogy az #1 írta: te bevallanád?

2022. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
15%

Lol, honnan tudod, hogy 0 éves korodtól vert téged? 1 évesen már a sürgősségin voltál koponya töréssel, vagy bordarepedéssel? Az még csak hagyján, hogy 4-5 éves korodtól. Egyébként attól függ.

Vagy a pia miatt nem emlékszik, vagy tagadja, hogy jobb színben tűnjön fel, vagy ami neked verés, az neki egy seggreverés, vagy nyakon húzás volt.

2022. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Tipikus bántalmazó viselkedés. A legszemetebb szülők legtöbbször meg vannak győződve róla hogy ők tökéletesen csináltak mindent.
2022. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Mivel egy alkoholistáról beszélek.aki alig volt tiszta,de kétlem hogy ne emlékezne.Igenis emlékszem teljes kiskoromtól.Óvoda előtti "részről" és közben is.És mivel ő "vigyázott rám" minden megmaradt,mivel óriási trauma.Nem kell okoskodni 0 tudással,én tudom mi történt,és akinek volt hasonlóképp kisgyerekkora az is tudja milyen.Volt hogy óvodába nem mentem miatta mert úgy összevert,vagy csak emberek közé.Anya védett amennyire tudott de őt is bántotta.
2022. máj. 26. 16:20
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

Az anyukád és a többi rokonod nem segített? Ez hogy volt?

Hány éves vagy?

2022. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!