Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Ha vitatkozom anyukámmal, és ő nem tud rámkontrázni, akkor érvelés helyett azt mondja, hogy ,,kislányom, te velem ne veszekedjél".

2022. jún. 2. 12:27
A kérdező szavazást indított:
Tudja, hogy igazam van, de nem akarja elismerni
Egyéb ok, leírom
egyéb ok, nem írom le
39 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ennyiből nem lehet jó választ adni

De sokszor akkor csinálják, mikor nincs jó érvük, azt nem bírják elviselni hogy nincs igazuk. Ilyenek az emberek nagyrészt.

2022. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Vagy olyan hülye érvet mondtál, hogy arra már nem is lehet mit mondani. (- Akarok egy saját lovat! - Nem vagyunk kőgazdagok, arra elmenne az összes pénz, amit a jövődre költhetnénk, amiből saját életet kezdhetnél, családot alapíthatnál, meg ilyenek. - De én úgyse akarok elköltözni, meg gyereket se soha, nekem semmi másra nem fog kelleni a pénz, úgyhogy akkor nyugodtan lehetne egy lovam. - Kislányom, te velem ne veszekedjél.)


Vagy szimplán érti, hogy te miért azt akarod/gondolod amit, de ő meg egyszerűen nem azt akarja/gondolja és kész, egyikőtök érvei sem erősebbek a másiknál, ezért beveti az "én vagyok a szülő" kártyát, hogy a meddő vitát lezárja.

2022. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
A kedvencem amikor nem enged meg valamit és rákérdezek, hogy miért és azt mondja: mert. Tudja, hogy semmi logikus érve nincs.
2022. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Siman mikor nincs ellenérv arra ugymond " valasz"
2022. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dregor ***** válasza:
Mert a nőknél ez így működik... A "csak", "mert", "azért", az szerintük logikus indok... :D
2022. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!