Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feltehetően demens szülő...

Feltehetően demens szülő vizelési gondokkal nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában a wc helyett sokszor a fürdőszobàba megy és sajnos már nem egyszer volt nyoma a fürdőkádban. Néha nem tudom tényleg mit kéne tennem sokszor úgy érzem sírva fakadok meg ,hogy nem tudok takarítàs ügyben elég hatékony lenni olyan koszosnak érzek mindent pedig tudom takarítók. Ráadásul én szeretem ha valami hígénikus , de így konkrétan nincs gusztusom fürödni, meg félek, hogy elkapok valamit. És éjjel is hallom , hogy kijár néha a padlón is van és belőle is àrad a szag ilyenkor. Igyekszem gyakran felmosni meg anyukám térít a fürdőbe ilyen rongyokat éjjelre. A wc az alsó szinten van Vater nehezen mozog mielőtt felmerülne valakiben hogy ha a fürdőben végzi miért nem a wc-re megy.
2022. jún. 4. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szobavécé?
2022. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért is alapon nem menne/:
2022. jún. 4. 19:41
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Egy demenssel lehetetlen együtt lakni. Muszáj intézménybe bezáratni akkor is, ha az a halálát jelenti. Ez így már nem élet, mindenkinek szenvedés.
2022. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Mi pelenkázni kezdtük, mert se a rendes vécét, se a szobavécét nem ismerte már fel, hogy mire való.
2022. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Milyen stádiumú demens? Hogy viselkedik ezen kívül? Tena betét, vagy pelenka kellhet már, de érdemes bentlakásos otthont keresni, mert az állapota idővel romlani fog, és nem fogod bírni, főleg hogy már ennyitől kiakadtál. Én is tudom milyen szörnyű betegség, hisz 5 évig egyedül gondoztam anyukámat, de a végén már elfekvőbe került és meghalt:(
2022. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Ja, hogy feltehetően demens? Akkor először vizsgáltassátok ki. Utána írhat fel a pszichiáter, urológus szakorvos pelenkát kedvezményesen.
2022. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk hiába írt fel, feleakkora méretet írt, és mást nem adhatott a patikus. Nem volt idegünk folyton járni könyörögni felíratásért, megvettük a normális méretet saját pénzen.
2022. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen véletlen betéteket nem hagy szanaszét a házban....?
2022. jún. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
8-as, nekem is a palackba vizelős demens nagyi meg a betéteket széthagyós demens nagyi-kérdés ugrott be legelőször :D
2022. jún. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem Apukàmról van szó:( nem láttam a kérdést, de az sem lehet egyszerű.
2022. jún. 5. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!