Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha az egyik...

Mit szólnál, ha az egyik szülőd egy korodbeli párt találna?

Figyelt kérdés

Nekem furcsa, hogy a párja velem és a párommal egyidős...

Hogy tud vonzódni egy, a gyerekével egyidős emberhez? Ez csak számomra perverz? Engem taszítanak a szülőm-korabeli férfiak, eszembe sem jutna kapcsolatot kezdeni velük.


28 éves vagyok.


2022. jún. 21. 12:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem a baráti társaságom tagja az új pár, akkor annyira nem zavar. Mármint tuti szokatlan, de fel tudnám dolgozni úgymond.
2022. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, sosem találkoztunk
2022. jún. 21. 12:45
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Az ő legteljesebb magánügye..
2022. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Azt gondolnám, hogy vagy nagyon jól tartja magát, vagy tele van pénzzel, avagy mindkettő.
2022. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak az számítana, hogy a szülőm boldog legyen. Ha boldog vele, akkor örülnék nekik.
2022. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
Ez teljesen természetes. Azt hittem 14 vagy.
2022. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Megértem az érzéseidet. Tudnak fura helyzetek adódni, én is láttam olyat, hogy 50 körüli hapsi huszonéves barinőjének a szülei szintén ötvenesek voltak.


Egyetértek azzal, hogy ez magánügy. És nekik is meglehet a maguk baja, mert egy ilyen kapcsolat már önmagában is rejteget pár buktatót. Mi lesz tizenöt-húsz év múlva? Lesz-e gyerekvállalás, családalapítás? Ezekkel meg kell küzdjenek, de összességében ők is felnőtt emberek, és a te véleményedtől függetlenül keresik a maguk boldogságát. Szerintem az a tisztességes, ha ebben kapnak támogatást. Már az is nagy segítség, ha megpróbálod elfogadni a helyzetet, és igyekszel jó képet vágni hozzá. Ha pedig zátonyra fut a dolog, akkor a szülőd mellé állsz, és segíted átvészlni.

2022. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
90%
Az én édesanyám egy nálam kb. 3 évvel idősebb sráccal jött össze amikor én kb 20 éves voltam. Azóta is vele van, a srác igazából kinézetre és személyiségre se egy huszonéves palinak tűnik. Lassan 10 éve együtt vannak. Eleinte furcsa volt és nem is voltunk jóban, de miután már különköltöztem teljesen hidegen hagyott hogy anyám kivel érzi jól magát. (nyilván bizonyos határokon belül :D )
2022. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Gratulalnek neki
2022. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

A mai vilában divat ez, főként a bácsi anyagi helyzetének függvényében igen csak megnőhet a "vonzerő" a kisjányok irányából. A bácsi fél az öregedéstől, kapuzárási pánik: "hejj no, azé' még tudok hódítani", a kisjány pedig anyagi biztonságot óhajt, e két igény találkozik és lesz belőle egy "párkapcsolat", legalábbis amit annak neveznek. Esetleg sugardaddy-kapcsolatnak nevezik és akkor legalább őszinték.

Kérdező: nem csodálom, hogy zavar.

2022. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!