Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos volt régen a szüleim...

Jogos volt régen a szüleim részéről, hogy csak nekem kellett feléjük rohannom a csörgő mobiljával?

Figyelt kérdés
Ha apa, vagy anya mobilja csörgött a házban, és ők kinn voltak az udvaron, vagy fordítva, és hallottuk, hogy csörög nekünk gyereknek rohanni kellett vele az illetékes szülő felé. Illetve, ha én is, és a szüleim is az udvaron voltunk, és csöngött a telefon a teraszon, akkor is nekem kellett rohanni. Volt, hogy akár 50 métert a telefonért, és 50-et vissza sprintelve. Míg ők egy lépést nem tettek a csörgő telefon, vagy a telefonnal futó gyerek irányába, max, annyit, hogy a virágágyásból kiléptek egyet. És, ha nem értünk oda időbe ők voltak mérgesek, hogy hát lemaradtak a hívásról. Csak az zavar, hogy ők a magukét nem tették meg a siker érdekében.

2022. jún. 25. 16:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Es ezt miota erlelted magadban, 10 vagy 15 even keresztul?
2022. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Ez legyen életed tragédiája. Nem szakadtál bele. Mi lett volna ha bántalmaznak ahogy sok gyereket?
2022. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Vihar egy biliben?😁


Remelem , nem kell emiatt pszichoterápiára járnod... 😂

2022. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi év után ez mit számít még?
2022. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
De szörnyű tragédia, nem is értem hogy élted túl ezt az érzelmi megrázkódtatást. 😀
2022. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
Sok szülő tekinti csicskának a gyerekét. Nem értem a válaszolókat, nyilván nem egy lapon említhető a bántalmazással, de azért az ilyen viselkedés is okozhat sebeket, traumákat. Illetve gondolom, ez másban is megmutatkozott a szülők részéről, ez csak egy példa. Biztos nem véletlen, hogy ennyi év után is ez még foglalkoztatja a kérdezőt.
2022. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

"Nem értem a válaszolókat, nyilván nem egy lapon említhető a bántalmazással, de azért az ilyen viselkedés is okozhat sebeket, traumákat."


Ha ez bármi sérelmet okoz, akkor az illető eléggé génselejtes.

Azt hogy valamiben kell segítenie és ettől lelki nyomorék lesz hát arról senki se tehet

2022. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Vannak dolgok amik akkor nem tűnnek fel csak evekkel kesobb jon ra az ember hogy furcsa volt , es masoknal nem igy van. Tenyleg fura de valamiert nekik ez volt az alap. Lehet úgy voltak vele hogy kisebbek vagytok es fürgébbek. Mindenestre bunkóság volt lrcseszni hogyha nem ertetek oda idoben.
2022. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
Jesszus, a szülők nem a töküket vakarászták kint. A Gyerek meg nem rokkant bele hogy odavitte a telefont. Mit kell ezen évekkel később rinyálni?
2022. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
9 nem rokkant bele, en is segitettem a szuleimnek kicsinek, de nem csesztek le ilyenekert hogy mérnem sprinteltem gyorsabbam a telefonnal.
2022. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!