Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos volt régen a szüleim...

Jogos volt régen a szüleim részéről, hogy csak nekem kellett feléjük rohannom a csörgő mobiljával?

Figyelt kérdés
Ha apa, vagy anya mobilja csörgött a házban, és ők kinn voltak az udvaron, vagy fordítva, és hallottuk, hogy csörög nekünk gyereknek rohanni kellett vele az illetékes szülő felé. Illetve, ha én is, és a szüleim is az udvaron voltunk, és csöngött a telefon a teraszon, akkor is nekem kellett rohanni. Volt, hogy akár 50 métert a telefonért, és 50-et vissza sprintelve. Míg ők egy lépést nem tettek a csörgő telefon, vagy a telefonnal futó gyerek irányába, max, annyit, hogy a virágágyásból kiléptek egyet. És, ha nem értünk oda időbe ők voltak mérgesek, hogy hát lemaradtak a hívásról. Csak az zavar, hogy ők a magukét nem tették meg a siker érdekében.

2022. jún. 25. 16:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%
Ha már ilyen problémát okoz az embereknak inkább lőjjék ki az atomrakétákat. Nem szeretném megélni azt, hogy milyen emberek lesznek ha az ilyenek tovább szaporodnak.
2022. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
39%
Mi lesz a következő "trauma"? Apuci meg anyuci azt is elvárták hogy rendbe tartsd a szobádat, és nem szolgáltak ki?
2022. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%

Itt totál debil a válaszolók nagy része? Nekem ne mondja már senki, hogy halál normális nyugodtan állva végignézni, hogy a gyerek visszafut a telóért, hogy a szülő, aki maximum egy lépést tesz felvehesse, majd aztán ha nem jön össze még neki áll feljebb.

Ez annyira nonszensz, mint amikor anyám direkt lebacca a földre a használt zsepit, majd velem ordít, hogy miért nem veszem fel.

Az, hogy valaki magától otthon kiveszi a részét a dolgokból, segít, stb, az teljesen más, mint ezek a gyökér csicskáztatások. Szerintem ez teljesen egyértelmű, inkább ebben az esetben kéne valami genetikai degeneráltságot keresni egyes válaszolókban..

2022. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
#13 felreerted: a kerdes 99% hogy kamu, vagy elhallgatja az igazsag nagyreszet.
2022. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
12%
Rohanjon a szülő? Hidd el, a gyerek ügyesebb. Ha anyád eltaknyolt volna futtában, utána nem csak ezt kellett volna csinálnod.
2022. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%

#14 Dehogy értettem félre. Vicces, hogy ezen az oldalon egyesek szerint minden kamu. Nyilvánvaló, hogy ilyen esetekben nagyobb gáz is van többnyire, de itt nem arról van szó. Ezért nem kell kamunak kikiálltani.


#15 A szaladás és az állok egyhelyben, mint péló a lakodalomban között létezik a legalább megindultam, hogy ennyivel is gyorsabbak legyünk című dolog... High level ha mellé nem kezdünk el óbégatni, ha mégse sikerül felvenni.


(Az meg külön vicces, hogy a sok szellemi degenerált lepontozott... Kösz -kösz, nem vártam mást. )

2022. jún. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk nekem tök alap, hogy nem rohanom végig sáros cipővel a lakást kertgondozás közben, de gáz, hogy te ezt sem látod át.
2022. jún. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

#17 Akkor a gyerek miért rohanja végig dzsuvás cipőben a lakást, ha ő is a kertben van? Ne mond, hogy az jobb. Kifogás, kifogás. Meg mondom, el lehet indulni, és mondjuk az ajtóban megvárni a gyereket, nem pedig az udvar túlvégén.

Mellesleg nem biztos, hogy saras az ember a kertészkedés után. Én pl száraz időben nem saraztam össze magam. Se akkor ha a sövényt metszettem...

2022. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%
Anyád pedig megszült, szoptatott, pelenkázott, ejszakazott érted/miattad. Aztán gondoskodott, keresett rád 18+ évig. Főzött, mosott, takarított, pakolt, stb. Eszedbe jutott esetleg megköszöni, vagy erlelgeted még a sérelmeidet.
2022. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%
#19 "Kösz, hogy gumi nélkül szexeltél és hogy aztán örökbeadás helyett megtartottál és teljesítetted a törvényi kötelezettségeid" valami ilyen köszönetre gondolsz? Baszki, nem kötelező lefialni, ha már az alapokért is olyan felmagasztalást vár, mintha valami isten lenne.
2022. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!