Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos volt régen a szüleim...

Jogos volt régen a szüleim részéről, hogy csak nekem kellett feléjük rohannom a csörgő mobiljával?

Figyelt kérdés
Ha apa, vagy anya mobilja csörgött a házban, és ők kinn voltak az udvaron, vagy fordítva, és hallottuk, hogy csörög nekünk gyereknek rohanni kellett vele az illetékes szülő felé. Illetve, ha én is, és a szüleim is az udvaron voltunk, és csöngött a telefon a teraszon, akkor is nekem kellett rohanni. Volt, hogy akár 50 métert a telefonért, és 50-et vissza sprintelve. Míg ők egy lépést nem tettek a csörgő telefon, vagy a telefonnal futó gyerek irányába, max, annyit, hogy a virágágyásból kiléptek egyet. És, ha nem értünk oda időbe ők voltak mérgesek, hogy hát lemaradtak a hívásról. Csak az zavar, hogy ők a magukét nem tették meg a siker érdekében.

2022. jún. 25. 16:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%
De kár, hogy anyázás lett a kérdésből... Pedig ha megmarad értelmes mederben, tudtam volna érdekeset írni. Mondjuk arról, hogy nem önmagában a telefon hurcolása tesz kárt a gyerekben, de a csicskáztatás általában nem jár egyedül. Nem csak arról van szó, hogy a telefonnal szalajtották a gyereket, valószínűleg más módokon is ugráltatták az aprónépet, csak lehet, hogy most épp ez ugrott be a kérdezőnek.
2022. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Gomb megnyomása után, "Halló, ez Kovács János telefonja. Kérem várjon egy kicsit, mindjárt odaviszem neki.” És máris visszalehet sétálni a telefonnal, nem fogják letenni, és rohanni se kell.
2022. jún. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Troll.
ápr. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!