Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon gyűlölóm az anyám Mit...

Nagyon gyűlölóm az anyám Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim elváktak kb. egy 3 éve. Anyámmal élek az apámmal csak 2 hetente találkozom. Apám a válasuk óta már a 2. nőjével van. Anyámat választottam mert őt lazábnak és jobbnak gondoltam. Anyám már 2 éves korom óta káromkodott velem és keményen elvert ha valami nem úgy volt ahogy ő akarta. A helyzet csak rosszabbodott azóta. Egy pokol vele élni kettesben. A pasik fontosabbak neki mint én, amivel semmi baj nem lenne ha fölvállalná és nem az lenne, hogy szinte minden nap megy vele találkozgatni nekem meg csak annyit mond, hogy "ő csak a barátom". (A közös hangouts üzeneteikről meg ne is beszéljünk annyira perverzek) Ahogy egyre nagyobb lettem egyre jobban elegem lett belöle. Mindig elmondja, hogy rögtön szóljak neki ha bántanak az iskolában mert ő olyankor majd lelöki őket egy sötét lépcsőn, egyszer az egyik nem normális osztálytársam majdnem megfojtott engem és a barátnőmet és gyilkolással fenyegetett minket, szóltam anyámnak aki magasról leszarta, azóta nem szólok neki semmiről. Múltkor véletlenül beleejtettem a könyvtári könyvemet egy sáros pocsolyába, mikor megtudta azt mondta, hogy szándékosan volt csak nem merem neki bevallani. Aztán úgy elvert, hogy széttört az esernyője és aztán a darabjaival vert engem tovább meg úgy gyomorszájon rugott, hogy 5 percig csak ordítottam ezért (a szomszédok ne, hogy meghallják)befogta a számat és mikor tovább vert azt mondta, hogy kiveri belőlem a pinamama vért (az apám családjáról beszélt), hogy dögöljek meg és, hogy meg fog ölni. Ezután a verés után a mai napig hallgathatom azt, hogy fogyatékos vagyok és, hogy gyűlöl engem.


Bocsi, hogy ennyire hosszúra húztam de ilyenkor mit kell csinálni?



2022. júl. 4. 16:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha van rá lehetőséged, költözz el apukádhoz, nagyidhoz, vagy kollégiumba.
2022. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Költözz apudhoz ha emgengedi.
2022. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Ja, költözzön az apjához... Ha az anyja, aki verte, lazább, milyen lehet az apa?
2022. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azt elefelejtettem írni, hogy engem hibáztat a válásuk miatt is és az anyja meg régen az apja(meghalt) alkoholisták. A huga utálja már gyerekkora óta. Mert az anyám mindig kiközösítette. A mai napig is mindig mondja a hugának, hogy "Foggyá már le". Az apámat meg a családját meg elvárja, hogy utáljam.
2022. júl. 4. 16:57
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Költözz apukádhoz.
2022. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Akkol koleszba
2022. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Drakula ***** válasza:
38%

"Anyámat választottam mert őt lazábnak és jobbnak gondoltam. Anyám már 2 éves korom óta káromkodott velem és keményen elvert ha valami nem úgy volt ahogy ő akarta."

És ezt nevezed lazának?

"úgy elvert, hogy széttört az esernyője és aztán a darabjaival vert engem"

Kamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Mégis miből vagy hogy eltőrik rajtad egy SERPENYŐ, azt még élsz is nem vagy korházban?

2022. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Ember, nem serpenyő, hanem esernyő
2022. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Drakula ***** válasza:
25%
Ja félre olvastam bocs.
2022. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
10%
Ettől függetlenül gratulálok Drakulának. Az egyetlen, aki gondolkodik.
2022. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!