Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám 60 éves és egyre kibírhat...

Apám 60 éves és egyre kibírhatatlanabb,agresszív,és alkoholista is. Nekem se végzettségem, se keresetem, se vagyonom... Ebből van normális kiút vagy itt rohadok meg?

Figyelt kérdés

Egyetemet nemrég kezdtem.

Koliba nem vettek fel, ilyen családban meg tanulni se lehet.

Mit csináljak???

Érettségim van és ennyi


2022. júl. 6. 23:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
83%

Hát adtam neki konkrét, saját tapasztalaton alapuló javaslatot is (22-es).


Ilyen megközelítésből jobban értem miért írtad, de ő még nem eszköztelen, és a kezébe veheti a sorsát anélkül, hogy más jóindulatára lenne utalva.

2022. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
72%

Nincs abban semmi rossz, ha segítsége van a problémák megoldásában.

Az egy szép dolog, ha normális emberek összefognak. Akár más fórumokon is kérhetne segítséget. Munkát, szállást, stb. Ha rendes ember, akkor megérdemli, hogy előrejusson, különösen így, hogy nem a saját hibájából került ilyen helyzetbe és van szándéka a jobbításra.

2022. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Esti/levelező szakra mennék és elkezdenék mellette főállásban dolgozni, aztán költözés.
2022. júl. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Anyagi háttér nélkül egyetemre járni nem lehet. Át kell menni estire vagy levelezőre, mellette dolgozni, betársulni szobatársnak vhová ami nem annyiba került, mint egy külön lakás. Az egyetem könyvtárában ülve tanulni, ha zajos a lakótárs. Nem könnyű, de vagy nem tanulsz tovább, vagy ez.
2022. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!