Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyiket tennétek a helyemben?

Melyiket tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy dolog amit nagyon szeretnék megtenni, utólag megbánnám és bár már 21 éves vagyok szüleim élőtt szégyelném és nem tetszene nekik az 100%, viszont ha nem teszem meg azt 5x ugy meg fogom bánni. Nem drogozás vagy ilyesmi van a dologban.
2022. júl. 8. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Megtenném nem törödve az utólagos megbánással és a szüleimmel.
Nem tenném meg és ez miatt sokkal nagyobb megbánást érezve.
34 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
Mindkét lehetőségben ott a megbánás. A külénbség az, hogy az egyiknél külsős személyeket is megbántasz. Azt ne tedd. Ha csak rólad lenne szó, oké, megbánod, feldolgozod. De tudatosan külsős embereket – akik ráadásul a szüleid – ne bántsd meg.
2022. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
99%

Ez azért nagyban függ attól hogy mi az a bizonyos dolog. Nem írnád le? Százszor könnyebb lenne úgy személyes véleményt formálni.

25N

2022. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
98%

Honnan tudod előre, hogy 5x meg fogod bánni?


Amúgy tényleg elég rébuszos a kérdés így....

2022. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Van egy dolog amire regota gyujtok penzt, de nem igazan az en akaratombol gyujtom erre, inkabb szuleim reszerol jovo nyomas miatt. Most ok adtak penzt hozz(80ezer forintot) igy lassan meglenne az osszeg amit gyujtok. De adodott egy lehetoseg, hogy haverokkal elmennenk par napos nyaralas, bulizas, szorakozas stb ami viszont kulfoldon lenne es szalassal meg stb eleg sok penzem elmenne ra, annyi legalabb amennyit most adtak szuleim. Utolag megbannam, mert tudom hogy ez nekik mennyire fontos, de nagyon szeretnem ezt a nyaralast es ha kihagynam azt sokaig nagyon nagyon bannam
2022. júl. 8. 20:07
 5/38 anonim válasza:
93%
Es mit kell venned ? Mire kell gyűjteni?
2022. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Drakula ***** válasza:
94%

Értem, ha ez a dolog iskolával vagy orvossal (akár elme orvossal) kapcsolatos hagyd a nyaralást.

A barátokmulékony dolgok,a fent emlitett dolgok viszont nyomatékosan kihatással vannak az életedre.

Egyébként meg nem kell titkolozni ez egy anonim oldal.

2022. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
Istenem kinyögöd végre hogy mi a teljes sztori? Írd már le normálisan hogy értsük és tudjunk végre véleményt formálni. Ez egy anonim oldal...
2022. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Jogositvany+majd auto ez lenne foleg apam szerint letszukseglet. Nyilvan nem lenne rossz, de annyira nem hianyzik nekem, hogy mindenaron erre gyujtogessek. Ugy gondolom, hogy ha fel evvel kesobb kezdem el akkor sincs semmi. De apam mar 18 eves korom ota ezzel cseszeget, hogy erre gyujtsek mert ez letszukseglet es beadtam a derekam egy ideje a folyamatos nyomasara.
2022. júl. 8. 20:15
 9/38 anonim ***** válasza:
69%
Én most diákmunkázom 16 évesen, hogy jövőre letehessem a jogsim- karrierem miatt fontos. Te is tedd le az nagyon fontos egy nyaralás bármikor bepótolható.
2022. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ülj le velük ezt megbeszélni és vállald fel hog mit szeretnél. "Anya, apa, tudom hogy a jogsi témát szántátok erre a a pénzre, de számomra ez most nem prioritás. A barátaim mennek külföldre nyaralni, mit gondoltok, lehetne róla szó hogy a jogsit elnapoljuk és a pénzt az utazásra költöm? Sokat jelentene nekem."
2022. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!