Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan/ismertek olyant...

Van itt olyan/ismertek olyant aki öngyilkosság által vesztette el a gyerekét?

Figyelt kérdés
Mi történt, mikor, hogyan, hányadik gyerek volt és ami méginkább érdekel, milyen volt a szülők élete utána, el tudták "fogadni", "tovább lépni"?

2022. júl. 9. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Volt egy no a faluban aki egyedul elt a fiaval. Ivott, a ferje meghalt de o is alkesz volt, a szulei szinten alkeszok voltak.

A fia sem volt kulonb es valamiert depis lett, kiment hatra es felakasztotta magat. Kesobb a no eladta a hazat es lelepett egy ferfival.

2022. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Isti22 ***** válasza:
97%
Egy kollégám gyereke ölte meg magát szerelmi bánatában. Nem mertem rákérdezni soha, de nem sokkal később szült egy másik gyereket, gondolom ezzel továbbléptek.
2022. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Én lettem 15 évesen majdnem öngyilkos egy bánat miatt. Most 23 vagyok, mai napig nincsenek túl ezen. Valakitől meghallották hogy ilyen gondolataim vannak, bezártak bolondok házába és évekig kellett kezelésee járnom. Pár napja volt egy családi veszekedés. Oltári fáradt voltam, lekapcsoltam a telefonom és aludtam. Fél óra múlva arra ébredek hogy anyám sírva kopog az ajtón mert apa olyanokat mondott neki, hogy az ő felelőssége lesz, ha öngyilkos leszek, meg ilyenek. Ez csak a jéghegy csúcsa. Ilyen ha fater autoriter, muter meg helikopter. Szívás.
2022. júl. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Igen, van egy ismerős anyuka, akinek mindkettő gyerek öngyilkos lett.

Ő maga is skizofrén, pszichátriai kezelésre szorul, amit néha betart néha nem,de a gyerekei életét is sikerült tönkretennie.

Mindezt full gazdagságban, most ül a többszintes medencés házban egyedül...

2022. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Faluban akadt több iylen helyzet is, ugy néz ki valamiért itt ez gyakori, pedig nyugat MO, tehát nem is olyan rossz köynék.
2022. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 tudsz valamit a szülőktől, hogyan reagáltak, hogyan viselték?
2022. júl. 10. 12:41
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Egyik családdal sem voltam én annyira közeli viszonyban, egyik család az elköltözött a többiek maradtak, amúgy ahogy így összeszámoltam 4 eset volt így az elmúlt 25 évben.
2022. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek, mégpedig anyukámat. Ugyanis a bátyám öngyilkos lett 5 évvel ezelőtt.
2022. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

#8 vagyok, véletlenül elküldtem.

Hárman voltunk testvérek, ő volt a középső. Hogy mi történt és miért tette, nem írnám le, mert iszonyatosan hosszú történet. Elfogadni szerintem sosem fogjuk teljesen, ellenben továbblépni muszáj. A szüleimnek van két másik gyereke, vannak unokáik (az elhunyt bátyámnak is van egy kisfia), szeretjük egymást, sok időt töltünk együtt. Így talán kicsit könnyebb volt nekik, mint úgy, ha ő lett volna az egy szem gyerekük.

2022. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
9, részvétem 🖤🕊
2022. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!