Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Inkább anyás, vagy inkább...

Inkább anyás, vagy inkább apás vagy?

Figyelt kérdés

2022. júl. 17. 13:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Fiam van, anyás.
2022. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem
2022. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Anyás
2022. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
87%
Anyás voltam gyerekként, most 29 vagyok és csak anyámmal beszélek, de vele se sokat, mindenki idegesít aki nem a férjem, vagy a lányom.
2022. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Anyás. Nő vagyok.
2022. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekkorban és fiatal koromban apás voltam. Most már tudom, hogy tévedés volt, apám egy nárcisztikus f...sz volt, és persze mindig fent tudta tartani az érdeklődésemet így (míg anyám egy sótlan nő volt, vele semmit nem lehetett kezdeni).
2022. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Apás
2022. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Metionin ***** válasza:
100%
Egyik sem. Anyámtól gyerekkoromban féltem mint a tűztől, ha valaki mondta, hogy jön anyád, már néztem hogy hova bújjak. Külső szemmel biztosan anyás voltam, mert neki akartam mindenáron megfelelni. Apám általában szart a fejemre, de kicsiként őt szerettem jobban, mert nem ordított és nem ütött. Ellenben órákra bezárt a házba míg elment kocsmázni, igaz akkoriban nem volt ezzel problémám. Szóval meg voltam velük áldva, sulis koromra kb. úgy voltam velük, hogy ez van, velük kell lakni míg fel nem növök de semmi komolyabb érzelem nem fűzött hozzájuk.
2022. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Míg férjhez nem mentem, inkább anyás voltam. Tizenkét-tizenhárom éves koromban szüleim elég rosszul éltek, el is váltak, aztán újra összejöttek. Többet voltam anyámmal és vele is beszélgettem, sok mindennek lemondta apámat, sőt minden ismerősünk és rokonunk előtt is feketítette apámat aki inkább hallgatott és nem igyekezett magát tisztára mosni. Felnőtt fejjel jöttem rá, hogy nem minden úgy volt ahogy hittem, de akkor már csak úgy találkoztunk, ha elmentünk egymáshoz vendégségbe (nem egy városban éltünk). Anyám nagyon beteg volt (reumatoid arthritis), apám legalább tizenöt évig gondozta (mosott, főzött, orvosokhoz vitte, fürdette). Anyám tizenhét éve elhunyt, apám pár hónapja. Úgy érzem, apám sokkal több szeretetet érdemelt, mint amit nyújtottunk neki és nagyon hiányzik. Hatvan éves vagyok.
2022. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább anyás, és fiú vagyok. Apa szigorúbb volt, és kevesebbet foglalkozott velem, és a tesómmal.
2022. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!