Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondanátok olyan konkrét...

Mondanátok olyan konkrét eseteket, amikor a szülő a kb. 14 és 17 év közötti terhes lányát abortuszra küldte, és a lány el is ment? A lány milyen oknál fogva lett terhes és hogyan viselte az abortuszt? Mit szólt ehhez a fiú, akitől a lány terhes lett?

Figyelt kérdés
Az, hogy ki mit gondol erről, nem érdekel, csak megtörtént esetek.

2022. júl. 25. 19:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

Igen!

- A lány annál az oknál fogva lett terhes, hogy védekezés nélkül kefélt. Pedig idejében fel lett világosítva a védekezésről.


- testileg semmit nem jelentett, mert 10 perc volt bódításban, lelkileg megkönnyebbült.


- örömtáncot lejtett

2022. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

17 evesen en voltam az.


Oka a hianyos felvilagositas a szulok es az iskola reszerol is. En magam akartam mert ennyi idosen ki az a bolond aki szulne. Nem igazan mozgatott meg. Maga a mutet holt semleges volt. Inkabb a noverek reszerol a megalazas ami rosszul esett. Es a hideg kornyezet. Mintegy a fejem felett tortent minden csak mert 18 alatt voltam. Anyam elnezo volt apam par honapig bunkozott. A felvilagosites utan volt a doki reszerol 5 mondatba. Ha dugsz huzzon gumit a fiu. Es itt egy recept fogamzasgatlora. Valtsd ki es szedd. A fiu nem tudta, utolag mondtam el. Meg 6evig jartunk.

Ez 28 eve volt.

2022. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Konkrétat nem tudok, de nyilván az esetek 98%-ában így, vagy úgy ez történik, és a fiúk rohadtul megkönnyebbülnek, hogy nem kell felelősséget vállalni. Az abortusz meg nem könnyű érzelmileg általában.

Amit mesélni tudok, az egy villanás, és én helyette is szégyelltem magam. Nőgyógyászati osztályon hallottam 16 év körüli lányt beszélgetni, hogy ez most jobban megviseli, mint az előző.

2022. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%

Nem lehet abortuszra kényszeríteni kiskorút sem.

Az már más kérdés, hogy nyomást lehet rá gyakorolni.


TÖk mindegy, mit szól a fiú. Húzodd volna gumit (a lánynak is több esze lehetett volna). Mégis mit akar egy 14-17 éves gyereklánytól, hogy legyen családos any, mikor maga is gyerek?

2022. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Èn 20 ő 17 volt. Elszakadt óvszer, idiótàk voltunk, nem vettük èszre. Megtudtuk (ketten voltunk) sírva fakadt, ès megkèrdezte elhagyom e ez miatt. Nem et mondtam, nem hagytam el, nem terveztem. Ott voltam melette vègig, abortusznàl is. 1 hèt múlva szakított velem. Akkor mèg szar alaknak tartottam magam. Elmentem a cuccaimèrt 3 nappal kèsőbb, mamàja engedett be. Egy osztàlytàrsa szàjàban jàrt.... Nagyon megviselhette szegènyt... Istenemre mondom, szerettem őt, sajnàltam is akkor, mèg ezek utàn is, hogy abortusza volt miattam is (ketten kellettünk ehhez) , de nem gondoltam sz@r alaknak magamat, miutàn rajtakaptam... .
2022. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
5 ös vagyok. Mi magunk eldönzöttük, mindketten ezt akartuk. Anyi bàr nem 17 felesègem 1 èv elvetèlt 2.5hónaposan (vàrt baba volt) . Őt ezt megrendítette, sőt enhem jobban megviselt mint az akkori pàromkor. A felesègem lelkileg rotyon volt, lelkileg rendbe jött, most 6 hetes àllapotos, remèlem minden rendben lesz...
2022. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Màr mint felesègem nem 17 èves hanem 30
2022. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
29%

Én olyat ismerek, aki már idős nő.

Fiatalon nagyon csinos volt, viszont mentálisan sérült. Az anyja sterilizáltatta, mert nem akarta, hogy teherbe ejtsék, mivel sok férfi fente rá a péniszét.

2022. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Én 15 voltam, semmi felvilágosítás nélkül. Az akkori párommal (17) meg akartuk tartani a babát, de anyukám nem engedte meg.

Ez 30 éve történt nagyon bántott akkor, de most örülök, hogy nem maradt meg.

Azóta máshoz mentem férjhez , van két gyerekünk.

2022. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
12%
"Húzodd volna gumit" és úgy dukott volna, úgy apszolút pisztonságos. Lyézus Mária...
2022. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!