Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondanátok olyan konkrét...

Mondanátok olyan konkrét eseteket, amikor a szülő a kb. 14 és 17 év közötti terhes lányát abortuszra küldte, és a lány el is ment? A lány milyen oknál fogva lett terhes és hogyan viselte az abortuszt? Mit szólt ehhez a fiú, akitől a lány terhes lett?

Figyelt kérdés
Az, hogy ki mit gondol erről, nem érdekel, csak megtörtént esetek.

2022. júl. 25. 19:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%

"A lány milyen oknál fogva lett terhes"

Olyan oknál fogva h szexelt de nem védekeztek 🤦

2022. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
11, másik opció: megerőszakolták
2022. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
25%

#12

Azt ugye tudod, hogy most ez a kérdés nem erőszakolásról szól?

Mert akkor nyilván így lett volna feltéve a kérdés.

2022. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
#12 Tulajdon képpen az erőszak is szex.
2022. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
11. Jó, azt tudom, hogy egy lány hogyan esik teherbe... De engem konkrétabban érdekelt. Pl hogy alapból nem védekeztek, vagy volt valami más baleset. Mert én is tudnék tapasztalatból mesélni, csak itt nem fogok akárkinek.
2022. júl. 25. 21:05
 16/25 A kérdező kommentje:
13. Bármi lehet. Akár az erőszak is.
2022. júl. 25. 21:06
 17/25 anonim ***** válasza:
27%

""A lány milyen oknál fogva lett terhes"


Olyan oknál fogva h szexelt de nem védekeztek 🤦"

🤦🤦🏻🤦🏼🤦🏽🤦🏾🤦🏿🤦‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏾‍♀️🤦🏿‍♀️

Te annyira okos vagy, csodálkozom is, ennyi ésszel itt vagy a gyakorin?

2022. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Metionin ***** válasza:
90%
Nagymamámnál lakott egy c család albérletben, szülők és a 3 lány. A középső 15 évesen esett teherbe, az apja megfogta, bevágta a kocsiba és vitte abortuszra pont amikor ott voltunk "gyereknek gyerek?!" felkiáltással. A kiscsaj szerintem fel sem fogta agyilag, hogy mit jelent az, hogy ő most terhes, szóval kétlem, hogy megviselte volna az abortusz.
2022. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
95%

Én szerencsére megúsztam, de elég sok ismerősöm átesett rajta.

Első gimisként volt egy osztálytársnőm, aki rettenetesen elmaradott gondolkozású, és nagyon szegény környezetből jött.

Első alkalommal meggyőzte a partnere, hogy elsőre nem lehet terhesnek lenni... az lett. Irtózatosan megverték otthon, eltiltották minden létező emberi kapcsolattól (amíg lábadozott, még a leckét se adhattuk át személyesen csak a nagyanyjának).

Akkoriban még vagy gumi, vagy postinort írtak fel a városunkban a fiataloknak, rendszeres szedésű fogamzásgátlót a szerencsések más város dokijától szereztek. Gumit használtak, aztán a srác úgy döntött, hogy lekapja, mert ő így "nem tud elmenni", egyébként is ott a posti... ez párszor megtörtént, össze-vissza menstruált, párszor megint jól elverték otthon, közben bukásközelbe került, elkezdte kerülni az iskolát, volt pár öngyilkossági kísérlete, aztán végül azt hallottuk, hogy megint abortuszra ment.... többet nem tudunk róla. Amikor megpróbáltuk keresni az albérletükben, azt mondták, elköltöztek.

Maga az abortusz egyáltalán nem rázta meg, ő a családjától rettegett.

Valószínűleg azért nem hajította ki a pasit se , mert csak bele tudott kapaszkodni.

2022. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
92%

Nővérem 15 évesen és még párszor... Első alkalommal hiányos felvilágosítás.. Utána fogamzásgátló majd spirál mellett is.

Sógornőm 14 évesen.

2022. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!