Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valami megbocsathatatlan...

Valami megbocsathatatlan gyerekkori trauma?

Figyelt kérdés
Van valami ami ranyomta kesobbi eletedre a belyeget? Tortent olyan amit nem tudsz elfelejteni feldolgozni, megbocsajtani? Mennyi idos voltal? Fiu , lany? Ki okozta a fajdalmat? Fizikai vagy lelki?

2022. júl. 27. 07:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
9-19 éves koromig full trauma volt az életem. Most dolgozunk pszichológussal rajta
2022. júl. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%
Megerőszakolt a nevelőapám, anyám meg az arcomba vágta hogy hazudok, tönkre akarom tenni a házasságát. És igen, rányomta az életemre a bélyegét..
2022. júl. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Az enyém szerencsére nem olyan durva, mint az előzőek, de a származásom miatt eléggé sok negatív megjegyzést, illetve kiközösítést kaptam gyerekkoromban. Ha cigány vagy és érzékeny lelkű, akkor megszívtad. Az önbizalmam a húszas éveim közepéig kb. nem létezett.
2022. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Már megint te vagy az? Hagyd már abba, hogy könyékig turkálsz mások életében.
2022. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Miért érdekel téged ennyire mások magánélete? Könyvet írsz? Egyébként, semmi közöd mások életéhez!
2022. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
99%
13 éves voltam, mikor szerelmes lettem egy lányba (én is lány vagyok). Anyukámnak elmondtam, mert benne bíztam. Nem kellett volna. Minden aberrált korcsnak elhordott, olyanokat mondott, hogy bárcsak ne szült volna meg engem. Most 26 vagyok, de még mindig gyűlöl miatta...
2022. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
#6 Legalább összejöttetek a lánnyal?
2022. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem, 13 évesek voltunk csak, mindketten féltünk a szüleinktől😅


19 voltam, mikor összejöttem az első barátnőmmel, vele a mai napig együtt vagyunk, és örökre tervezünk. Most már nem érdekel anyám véleménye, de akkor gyerekként tönkretett rendesen.

2022. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott van az a beszélj rola vagy mi a neve blog, olvasgass szerintem ott találsz eleget, ha tényleg ennyire érdekel.
2022. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%
Az én történetem is fent van ott, kettes voltam. De óvatosan ha sorstárs vagy, onnan is tiltottak már ki pedofil akit oda evett a fene élvezkedni.
2022. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!