Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjem meg aput hogy...

Hogyan kérjem meg aput hogy kedvesen bánjon a barátommal?

Figyelt kérdés
Apukám szerint a barátom nem elég férfias. Nagyon is ad a megjelenésére, ő is művészetet hallgat Londonban mint én. Nagyon jó a szépérzéke, és nagyon kreatív, de nem egy craft boy, vagyis hogy így nem tud mindent megszerelni, meg nem nagyon van műszaki érzéke. És ha ez nem lenne elég félvér (vagyis sötét bőrű) és ez is zavarja szerintem aput. Most itthon vagyunk, “megmutatom neki a hazám” és holnap megyünk haza( mármint apuékhoz), őszintén rettegek.😅 22N

2022. aug. 5. 23:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen, tisztán, magyarul :)
2022. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem apádat nem is feltétlenül az zavarja, hogy a párod kevert rasszú, hanem, hogy életképtelen. Minimális műszaki érzékre mindenkinek szüksége van és a művészek között is vannak olyan személyek, akik kifejezetten fémekkel és kötőelemekkel dolgoznak.


Az ilyen embereket mindenki átveri, kezdve az autószerelőtől a kőművesig, bárki.

2022. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!