Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőttként sok éves terápia...

Felnőttként sok éves terápia során ráébredtem, hogy gyerekkoromban molesztált az apám. Ezer szép emlékem is van a gyerekkoromból, és rengeteget támogatott fizikailag és anyagilag felnőtt életemben is. Nem érdemelte meg a megbocsájtást?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva.

2022. aug. 14. 22:18
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
79%
Sántít ez a sztori. Hogyhogy sokéves terápia után rádöbbentél, hogy molesztált az apád? A leírásból ítélve biztos nem apád miatt jártál terápiára. Inkább kérdezz meg más szakembert is, mert tényleg lehet, hogy ez a terapeuta csak azt akarta elérni, hogy még jó ideig tömd a zsebét.
2022. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem tudom, hogy lehet az ilyet elfelejteni!

Engem 4 évesen molesztált a szomszéd "bácsi", amikor rájuk voltam bízva és a felesége a konyhában főzött.

Fogalmam sem volt róla, hogy mit csinál és miért, de valahogy pontosan tudtam, hogy helytelen dolgot cselekszik. Ahogy megjött anyám, azonnal szóltam neki, óriási botrány lett belőle.

Soha, egy pillanatra nem felejtem el, pedig megettem már a kenyerem javát!

2022. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus gumicsont kérdés, amire ugranak az emberek.

Nulla konkrétum :D

2022. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

34#


Egyetértek. Tegnap este negyed 11kor.. Hát persze..

2022. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
92%
#20 mit élvezne azon a szerencsétlen gyerek, hogy a saját apja fogdossa? Próbáld ki az apaddal aztán gyere vissza elmesélni, hogy mennyire élvezted.
2022. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

"Biztosan aranyos voltál kiskorodban és talán a szexuális élete sem volt rendbe."


Nem hiszem el, hogy ez nem nullás válasz.

2022. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a két és fél pipás pedofil g.ci pusztulatot nem igaz, hogy nem tiltja már ki végre az oldal, meg hogy nem jelentik a rendőrség felé!! Már a sokadik alkalommal, hogy gyermekek szexuális zaklatásáról úgy beszél, mintha teljesen természetes lenne. Miért nem tud elpusztulni az ilyen aljas féreg??
2022. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
12%
Érdekes ellentmondás, mert az "ezer szép emlék" meg a zaklatás ténye nagyon nem egyezik. Még, ha az agy teljesen ki is törölte (ami nagyon ritka) akkor is az ember ösztönösen, tudat alatt irtózik attól aki bántalmazta, nem pedig szép emlékei vannak. Amúgy meg érdekelne, hogy hogyan lehet egy ilyet egyáltalán feltárni. Mert nekem is gyanús, hogy csak beléd beszélte. A másik lehetőség meg a hipnózis, ami viszont könnyen manipulálható. Szerintem keress fel egy másik szakembert is, lehetőleg ennek a tudta nélkül.
2022. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet bele beszélni olyat, ami nem történt meg...
2022. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
36%

23:09

Lehet, hogy volt ilyen, mert már nemi vágya volt és nem tudta fölmérni, hogy helytelen amit az apja/rokon, bárki tesz!

De ne éreztessük már azt, hogy ez jó!!!!

Ezzel az írással kb. biztatod a bizonytalankodókat, hogy háta...

Ez elítélendő minden szempontból!!!

És mint írtad felnőttként (mikor tudatára ébredt, már ő is tudta, hogy helytelen volt, ami történt).

Sokan lesznek öngyilkosok vagy viszont elkövetők:(

Kérlek próbálj meg úgy fogalmazni, hogy érződjön belőle, hogy ez nem követendő példa! Nagyon nem!!!

2022. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!