Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Félek, hogy apuék iszonyat mérgesek lennének.

Figyelt kérdés
Szóval vallásos család vagyunk, vagyis a szüleim azok… minden vasárnap templomba járunk, amit én nem igazán szeretek. Mármint jobb napjaimon megvan a maga bája, de nem vagyok egy reggeli ember, főleg a vasárnapi kiöltözés, templom, stb nem tetszik. De szokásunk a mise után a templommal átellenben szembe lévő kávézóban reggelizni. És a pincér srác elképesztően helyes, de tényleg nagyon nagyon, és mindig kedves velem, és mosolyog is. Most temetés volt, nem is ismertük a nénit csak a templomban, meg hentesnél, ilyesmi láttuk. Szóval átszöktem a kávézóba mondván, hogy hazamegyek mert nem érzem jól magam. Beszélgettem a pincérsráccal, és szerintem flörtölt velem, de ebben elég béna vagyok. Mondta hogy ha van kedvem holnap menjek oda zárásra, és akkor lehetünk zárás után kettesben a kávézóban ami elvileg nagyon menő, vagyis ő ezt mondta. Nem tudom, nekem ez nagyon randinak hangzik, és aggódom… anyuék megölnének ha megtudnák, hogy odamegyek, és bár csak fél órára van Budapesttől, ez a hely olyan mint egy falu, ha valaki meglát minket, másnap anyu tudni fogja… 18L

2022. aug. 16. 18:54
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
96%

Ne menj el este 10-12-re (mikor zárnak?) egy félórányi útra a lakhelyedtől, vidékre, hogy egy totál ismeretlen csávóval legyél bezárkózva valahova.

És nem azért, mert anyu mit szól, hanem mert tálcán kínálod magad a pasinak, annyira meg vagy szédülve.

Lehet randizni, biztos van szabadnapja, de emberi időben, emberi helyen!

2022. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
97%

1-es vagyok és látom félreértettelek a lakhelyet illetően.

De ettől függetlenül a többit fenntartom!

2022. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
94%

"Mondta hogy ha van kedvem holnap menjek oda zárásra, és akkor lehetünk zárás után kettesben a kávézóban ami elvileg nagyon menő, vagyis ő ezt mondta. Nem tudom, nekem ez nagyon randinak hangzik"



Randi? Mióta randi egy menet, az üres kávézóban egy vadidegennel? Kis naiv.

2022. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
89%
18 évesen nagyon naiv voltam, simán odamentem volna,aztán nem értettem volna, hogy miért akar lefeküdni velem. Most 45 évesen azt mondom, ha kölcsönös a vonzalom, mondd meg neki, hogy szívesen találkozol vele egy kávézóban, moziban, parkban stb. Vagy ha csak szexre vágysz, kíváncsi vagy, menjél oda, de mindenképpen védekezzél a nemkívánatos terhesség ellen.
2022. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
96%
Ne menj el, ugyanamiatt, amit a fentebb válaszolók is írtak. Ha randit szeretne, beszéldd meg vele, hogy napközben, és forgalmas helyen, ahol nem egyedül vagytok. De akkor se menjen el eléd/vigyen haza.
2022. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
96%
Jaj jaj nagyon tapasztalatlan vagy még, ne menj oda este zárás után, beszéld meg vele, hogy egy szabadnapján találkozzatok, nappal, a szabadban, egy séta vagy bármi, de ez nekem is úgy hangzik, mintha csak egy menet kéne neki.
2022. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
78%
Remek ötlet. Odamész egyedül zárásra, kicsípve magad. Bezárja előtted az ajtót, hiába sikongatsz, nem lesz ott senki, aki megmentsen, anyádék azt se tudják, hol vagy. Párszor megerőszakol, aztán megjelenik a fekete forgon, ami járja az országot, a családod meg azt sem tudja majd, mi lett veled. És mielőtt azzal jönnél, hogy dehát oooollllyyaaaan cuki a csávó, hogy biztos nincs hátsó szándéka.. Pont az ilyen naiv kis libákra könnyű ám lecsapni, mint te. Nem ismered a srácot, legyen több eszed ennél.
2022. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
79%

#7

Amúgy ezt akár normálisan, sértegetés és trágárság nélkül is leírhattad volna neki.

2022. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
21%
18 éves vagy: mikor kezdesz el önálló döntéseket hozni?
2022. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
92%

Borítékolom:

Odamész, megkínál valami piával (szerencsés leszel, ha nem tesz bele valamit) és futtában megkefél a raktárban. Legközelebb amikor a templomból mentek reggelizni, meg sem fog ismerni, mert nyilván van barátnője.

Nem kell neked ez, hidd el!

2022. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!