Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Magyarázza már el valaki,...

Magyarázza már el valaki, miért csinálja ezt? Kezdek iszonyatosan kiborulni.

Figyelt kérdés

A volt munkahelyemre protekcióval vettek fel apám révén, majd egy év után mondtam fel ott. Az hogy felmondtam, nem volt véletlen,ugyanis a volt munkahelyem minden volt csak leányálom nem, hogy szépen fogalmazzam meg. Kifizetetlen munkabérek,kényszerszabadság februárban mert fizetés nincs, gyűlölködő munkatársak mindig minden körülmények között,állandó hétvégei műszak + éjszakáztatás, úgy, hogy volt, hogy előtte nem is szóltak nekem hogy benn kell maradnom X ideig,szexuális zaklatás stb. És ezek csak nagy vonalban a részletek, azok közül amik velem történtek meg. Akkor képzelhetitek a többit. De nem ez a lényeg,hanem az, hogy egy időre munkanélküli lettem egy másik hely miatt, ahol kirúgtak, aztán közmunkás lettem és mit ad isten, apám már megint kavarja a sz*rt, hogy oda hogyan vegyenek vissza oda, úgyhogy hogy én kristálytisztán megmondtam, hogy oda többé a büdös életben nem megyek,már csak büszkeségből se.

Mit tegyek , hogy ne kelljen visszamennem? Mi ilyenkor a teendő? Bárki bármilyen tanácsot! Hol és hogyan lehetne új munkát kapni?

HELP, HELP, HELP!!!!!


2014. márc. 26. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem. Mit kell ezt túl lihegni? Apád ha akar akkor intézkedjen, te meg nem mész és kész. Feltételezem, hogy nem fog a homlokodra fegyvert nyomni, és azzal kényszeríteni, hogy márpedig most bekísér a munkahelyre. Egyszerűen reggel nem kelsz fel időben, nem öltözöl fel, és nem indulsz el dolgozni..Tényleg olyan nehéz ez? Vagy mit csinál apád? Kirángat az ágyból? Elrángat fülednél fogva??
2014. márc. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

ez ilyen hamupipoke kiralylany story, kb ez jon le irasodbol.

szex zaklatas persze, vki racsapott a seggedre, v ranezett a combodra, ekkora hisztit.

mas orulne ha lenne munka!

osszetennem a kezem ha apam segitene melot keresni, de nem fog, mar sosem...

2014. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó: és ha valaki "csak" rácsapott volna a seggére akkor az rendben lenne? Te mit szólnál ha a barátnőd/feleséged/lánytestvéred seggét csapkodná valaki? Arról nem is beszélve hogy nem írta hogy mi történt vele. A neved alapján mondjuk meg se lepődök hogy ilyet írsz.
2014. márc. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Hogyan lehet ilyet kérdezni: "Mit tegyek , hogy ne kelljen visszamennem?"


Én már ezek után biztos nem vennélek vissza. Mutasd meg a kérdést, nekik is el megy tőle a kedvük.


(szexuális zaklatást meg sokszor csak kitalálják, hogy kicsit a közzéppontban legyenek)

2014. márc. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
A munkahelyedet nem jelenthetnéd fel valahol? Amit csináltak, törvénytelennek is tűnik.
2014. márc. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

A "szexualis zaklatas" dologgal piszkosul vissza tudnak elni am egyes nok. Ha egy ferfit meggyanusitanak azzal hogy szexualisan zaklatta egyik munkatarsa, onnantol kezdve el van asva a foszer. A legmegdobbentobb az egeszben az, hogy az esetek 90 szazalekaban semmi bizonyiteka nincs a nonek, eleg csak panaszkodni a fonoknel hogy ez es ez szexualisan zaklatott. Minden szemrebbenes nelkul hisznek neki, ki sem kerik a masik fel velemenyet, allaspontjat. Ha csak valaki rakacsint egy nore, az mar szexualis zakatasnak minosul. Amugy meg a noket sem kell felteni mert az esetek tobbsegen adjak a lovat a ferfiak ala.


Na de a problemadra a valasz: gondolom felnott no vagy, miert nem tudsz magadnak munkat keresni? Akar mas varosban.

2014. márc. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 viktorvarga ***** válasza:
84%
most lehet h hülyeséget kérdezek: de miértnem keresel magadnak olyan munkát ami tetszik?(jó tudom nem egyszerű,mert nincs normális munka,meg megalázó fizetések vannak,főleg vidéken)
2014. márc. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Igazságtalanok vagytok, ahogy így felfűzitek egymásra a véleményeiteket. Általánosítással megyünk valamire? Igen, tömegesen élnek, léteznek és működnek nők erősen kifogásolható jellemmel, rendkívül károsak tudnak lenni. De feltétlenül muszáj azonnal a kérdezőt is közéjük sorolni? A seggrepacsis szintnél általában 1-2 fokkal intimebb akciók is szoktak lenni munkahelyeken, nem tudhatjuk. Ti mit éreznétek, ha tanácsot kérnétek itt és lehurrogna mindenki, mondván nem történt semmi komoly? Nem ismerjük őt, óvatosabban ezzel! De ahogy egyes nőszemélyeket nem kell félteni, úgy a munkáltatókat sem, tehát pro és kontra minden irányból mindig van, több információ kellene ide. A kérdést egyébként én sem értem. Mondjuk amilyen irányt felvette a rögtönzött népítélet, én nem biztos, hogy visszajönnék pluszinformációkat csepegtetni.
2014. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Miért kéne visszamenned? Apukád nem fog erővel elvinni oda.

Mondd meg neki, hogy feleslegesen intézkedik, mert te oda úgy sem fogsz visszamenni, mert olyan dolgok történtek ott, amiket ő sem viselne el. Közben pedig keress magadnak munkát, tudom, hogy nem könnyű, de idővel úgy is találsz majd valamit.

2014. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
66%

ha nem akarsz visszamenni oda, nem mégy vissza. Ez ennyire egyszerű. Senki nem kényszeríthet.

Az meg, h hogyan és hol tudsz munkát kapni, az regionálisan nagyon eltérő, plusz jelentős mértékben múlik rajtad.

Abból, h dolgozol, gondolom elmúltál 18... Ergo azt csinálsz, amit akarsz, elmehetsz másik városba is, stb.

2014. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!