Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Félek, hogy apuék iszonyat mérgesek lennének.

Figyelt kérdés
Szóval vallásos család vagyunk, vagyis a szüleim azok… minden vasárnap templomba járunk, amit én nem igazán szeretek. Mármint jobb napjaimon megvan a maga bája, de nem vagyok egy reggeli ember, főleg a vasárnapi kiöltözés, templom, stb nem tetszik. De szokásunk a mise után a templommal átellenben szembe lévő kávézóban reggelizni. És a pincér srác elképesztően helyes, de tényleg nagyon nagyon, és mindig kedves velem, és mosolyog is. Most temetés volt, nem is ismertük a nénit csak a templomban, meg hentesnél, ilyesmi láttuk. Szóval átszöktem a kávézóba mondván, hogy hazamegyek mert nem érzem jól magam. Beszélgettem a pincérsráccal, és szerintem flörtölt velem, de ebben elég béna vagyok. Mondta hogy ha van kedvem holnap menjek oda zárásra, és akkor lehetünk zárás után kettesben a kávézóban ami elvileg nagyon menő, vagyis ő ezt mondta. Nem tudom, nekem ez nagyon randinak hangzik, és aggódom… anyuék megölnének ha megtudnák, hogy odamegyek, és bár csak fél órára van Budapesttől, ez a hely olyan mint egy falu, ha valaki meglát minket, másnap anyu tudni fogja… 18L

2022. aug. 16. 18:54
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
97%

"Mondta hogy ha van kedvem holnap menjek oda zárásra, és akkor lehetünk zárás után kettesben a kávézóban ami elvileg nagyon menő, vagyis ő ezt mondta."



A "menő" mást jelent, amúgyis csak éretlen tinik használják e szót bizonyos helyzetekre.

Az ő igényeinek kielégítését szolgálná ez. Ha "ismerkedni, udvarolni szeretett volna" akkor egyértelmű helyzetet teremtett volna.

2022. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
95%
EMlítsd meg ennek a szépreményűnek, hogy apád fog odavinni a késői időpont miatt, majd 1 óra múlva jön érted. Nézd meg, mit reagál :D
2022. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
97%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Ha tényleg meg szeretne ismerni, akkor elfogadja, hogy nappal szeretnél vele találkozni, valami forgalmas helyen, ahol ha ne adj Isten baj történne tudsz segítséget kérni. De zárásra odamész, az felhívás a keringőre...

2022. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
92%

Egyébként szerintem a kérdező pontosan tudja, hogy akármit írunk úgyis el fog menni mert bele van habarodva a pasiba.

És igen mérgesek lesznek a szüleid, de csak azután miután jól leszel az esetleges erőszak után.

2022. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván tudja, hogy milyen mélyen vallásos család vagytok és nem akar tőled semmi komolyat, mert tudja, hogy akkor el is kéne téged vennie feleségül és csak utána lehetne szex...

Ám, azt is látja, mennyire oda vagy érte és kis naiv vagy és könnyen berakhatja neked az ostyáját zárás után az étteremben!

Ha kiderülne, úgyis te lennél a szajha meg a többi a srác meg még menő is lenne, mert megfarkalt egy szendeszüzet...

2022. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
96%
#8 Nem volt semmi sértő és semmi trágár a válaszomban. Elég visszafogott voltam így is. Meg nem tudom, az igazságban mi a sértő? Nem 4 éves kisgyerek, hogy "ejnye-bejnye ne csinálj ilyet, mert nem szabad", hanem igenis kell neki egy virtuális pofon, hogy észhet térjen, mielőtt olyan dolgot tesznek vele, amibe bele sem gondol, hogy megtörténhet. De most komolyan... Ha a leírtakat randinak gondolja, szerinted?!
2022. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
76%

Hát ja... A rózsaszín köd ellepte teljesen és pont nem érdekli, mit írunk...

Vagyis, azt várná, hogy helyeseljük a döntését, hogy el akar menni az étterembe zárás után...

Reméljük, gumi lesz a csávónál!😆

2022. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
93%
Nem szándékom megsérteni, de hogy lehetsz ilyen naív 18 évesen??
2022. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim válasza:
7%
Mondd meg nekik hogy már rég láttad a jeleket, és hogy találkoztál vele az utcán, és leszólítottad , és hogy elkezdtetek beszélgetni, és hogy most találkozni akartok.
2022. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
80%

"A rózsaszín köd ellepte teljesen és pont nem érdekli, mit írunk..."

Ha annyira nem érdekelné, nem írta volna ki a kérdést.


Kérdező, ne legyél hülye! Gondolj A Nagy Ő-re! Tényleg azt akarod, hogy ez a pasi rád másszon Őelőtte? Ilyen körülmények között? Hogy Vele majd ne tudd felhőtlenül élvezni az egészet? Legyen eszed! Egy életre tönkreteheted a saját boldogságodat. Ha a szüleidnek adódna egy ilyen lehetőség és kihasználnák, mit gondolnál róluk? Ha a testvéreid közül kerülne ilyen helyzetbe valamelyik, mit tanácsolnál neki?

2022. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!