Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik nem tartják a kapcsolatot...

Akik nem tartják a kapcsolatot az anyjukkal, elmúlik valaha a hiány érzése?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok már, 30 éves elmúltam. Az életem minden más területe rendben van, egészség, munka, párkapcsolat. Anyám egy nagyon érdekes, nagyon kemény személyiség. Sok övön aluli húzása volt ellenem, az utolsó 5 éve, azóta nem tartjuk a kapcsolatot. Előtte is volt ilyen időszak, az 2 évig tartott, ott én kerestem meg őt, hogy béküljünk ki. Nem tartott sokáig a dolog, még több fájdalmat okozott, így nem tervezem újra megkeresni.


Próbálok nem gondolni rá, de mindig eszembe jut valamiről. Néha látom őt az utcán is, közel lakunk egymáshoz. Rossz látni, hogy látszik rajta az az 5 év, megöregedett.


Van itt olyan aki hasonló cipőben jár? Mennyi időnek kell elmúlnia ahhoz, hogy már ne fájjon ha rá gondolok, ne szoruljon görcsbe a gyomrom, és főleg ne hiányozzon?


2022. aug. 17. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az érzést soha nem múlik el szerintem. Az én párom anyja anyám helyett is anyám, de az az üresség, amit az igazi anyám nem léte okoz, azt senki sem tudja betölteni. Én is hasonló okok miatt szakítottam meg a kapcsolatot. Viszont nekem soha nem ő hiányzott, hanem inkább az "anya szerep". Gondolom, Te is így vagy.
2022. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néha hívd fel ha gondolod, hátha ugy jobb lesz.
2022. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 vagyok, és csak 3 éve nem tartom a kapcsolatot velük. De nekem már olyan szintű utálat volt, hogy minél több idő telik el, annál inkább azt érzem, hogy már rég meg kellett volna tennem. Nem volt sosem hiányérzetem
2022. aug. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer meghal, bánni fogod, hogy nem tartottatok kapcsolatot.

Volt egy Gurdjieff nevű ezoterikus mester, annál állítólag ki volt írva ez:

"Ha nem rendezted még a kapcsolatod a szüleiddel, akkor menj el, mert én sem tudok rajtad segíteni."

2022. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!