Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy boxolásból szeretnék élni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 15:45
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Emiatt ott fogom hagyni az iskolát. 16/f
2022. szept. 3. 15:52
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Bírd ki még azt a két évet, amíg nagykorú leszel, aztán már nem kell mondanod nekik semmit, azt csinálsz, amit akarsz.
2022. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ha az én gyerekem lennél és 16 évesen ott akarnád hagyni az iskolát, pláne ilyen baromság miatt, akkor nyugodtan össze pakolhatnad a cuccaidat és koltozhetnel is el. Nyilván el tudod tartani magad egyedül
2022. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
33%

3 azért nem nevezném baromságnak! A box jó sport ha tényleg jó benne az illető.

Amúgy kérdező, ne hagyd ott a sulit, 2 egysterre is megy ha kitartó vagy!

Mennyire vagy benn jó? Milyen eredményeid voltak eddig?

N 30

2022. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
98%
Kell egy B- terv, mert hogy egy klasszikust idézzek"mindenkinek van egy terve, amíg meg nem ütik"! A bunyó kitartást, melót, és nem kevés tehetséget igényel. Ez nem olyan amiből el lehet menni nyugdíjba, egy 20 év benne, és máris maradandó sérülések köszönnek vissza. Milyen súlycsoportban vagy? Mert a Király kategóriának vannak veszélyei. A lényeg tanulj, legyen egy"rendes "szakmád is. Ha az én kölyköm lennél, nekem nem tetszene. Első a tanulás, ezt a saját káromon tudom, a box pedig olyan szakma, ahol a másik a sikerért meg kell vérezni.
2022. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
99%

Gondolom, már boxolsz pár éve. Ha nehéz összeegyeztetni az iskolát a boxszal, akkor elsőként inkább átiratkoznék egy sportiskolába, ahol ebben rugalmasak. Másik megoldás magántanulónak lenni.


Az, hogy tényleg meg tudsz-e élni a boxból, majd később dől el.

2022. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%
Fáradt vagyok, így az utolsó mondatom érthetetlenné vált mire leírtam :D tehát: a box olyan szakma, ahol a sikerért meg kell dolgozni, a kezed "bemocskolni", és a másik arcát, finoman szólva, összevérezni :D Tanulj töki, mellette mehet a sport!
2022. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
82%
Csak nem Durándai Leonidaszhoz van szerencsénk?
2022. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%
Ostoba terv, nem fogsz megélni a boxolásból. Tanulj.
2022. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%

Sok víz lefolyna még a Dunán, mire elválna, hogy van-e egyáltalán esélyed (!) megélni boxolásból.

Addig mi lesz? Hajléktalan leszel meg nem eszel két évig?

Ahogy más is írja, az emberek nem nyugdíjas korukig boxolnak, és nem tudhatod, mi miatt kell megszakítanod/abbahagynod a boxot. Ha még egy érettségid sem lesz, akkor ez garantált kudarc, elhiheted.

Végezd el a középsulit. Közben beszélhetsz a szüleidről a további terveidről, és kereshetsz profibb edzőt, jobb lehetőségeket, stb.

Azt egy normális szülő se fogja támogatni, hogy emiatt kiess az iskolából, és nem azért, mert nem hisznek benned, hanem mert tudják, hogy a világ nem ilyen csidicsudijó és ezer helyen fogsz még te enélkül is szívni, mint a torkosborz. Ne tetézd direktbe a jövőbeli éned problémáit.

2022. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!